מטהרי אוויר חשמליים ואוטומטיים לבתי עסק

מטהר אוויר חשמלי הוא הבחירה המתבקשת על ידי בתי עסק, משרדים, חנויות, מרכזי מסחר, בתי מלון ושלל ארגונים נוספים אשר מעוניינים לטהר את האוויר מריחות לא נעימים ולבשם אותו בניחוח מזמין. בדרך כלל הדגש הוא על מקומות יחסית גדולים של עשרות ומאות מטרים רבועים, אולם בעת האחרונה רבים גם נעזרים במטהרים החשמליים והאוטומטיים עבור ביתם הפרטי ובבתי עסק קטנים יותר. השורות הבאות נעשה השוואה בין מטהרי אוויר אוטומטיים לבין אפשרויות אחרות לבישום אוויר המוצעות בשוק.

השוואות ביצועים, יתרונות וחסרונות של מטהרי אוויר חשמליים ואוטומטיים

ראשית, חשוב להבין שכאשר מדברים על מכשיר לטיהור אוויר מתייחסים למעשה לקשת רחבה של מוצרים. לדוגמא, ישנם מכשירים הפועלים על סוללות ומסוגלים לספק זמן עבודה מסוים עד שיש צורך בטעינה הבאה. כמובן שלמטהר החשמלי המחובר לרשת החשמל יש יתרון משמעותי עליהם שכן אין צורך בהחלפת ורכישת סוללות חדשות, וגם במקרה שבו הסוללות הן נטענות אין שום צורך להתעסק עם העניין. ייתכן שבבית פרטי לאנשים אין בעיה מיוחדת להתעסק אחת ליום או יומיים עם החפת הסוללות או הטענתן מחדש, אבל ברור שבבית עסק כמו בית מלון או משרד גדול, זוהי עוד משימה וטרדה המצטרפת לאחרות. בנוסף, במרבית המקרים המטהרים העובדים רק על סוללות אינם מסוגלים לתת מענה לשטחים נרחבים של מאות מטרים רבועים, ומסתפקים בבישום האוויר בעשרות מ"ר בודדים לכל היותר.

ואם כבר הזכרנו בתים פרטיים, אבל גם בחנויות ומשרדים, לא פעם עושים שימוש באמצעים ידניים כמו נרות ריחניים, תרסיסי בישום נקודתיים ואפילו קטורות. קודם כל, הבעיה באמצעים אלו הוא הזמן הקצר מאוד שבו הם נותנים מענה, אשר יכול להיות כשעה לכל היותר, וזאת לעומת מטהרי אוויר אוטומטיים אשר יכולים לפעול למעשה ללא הפסקה. יחד עם זאת, כמובן שמכשירים אלו אינם צריכים לעבוד מסביב לשעון וניתן לתכנת אותם כך שיעבדו רק בשעות מסוימות וישבתו בשעות אחרות. יתרה מכך, כאשר מדברים אמצעים ידניים, גם אם נשים בצד את הטרחה הכרוכה בהתעסקות הזאת, לרוב אנו מקבלים פיזור לא אחיד של ריח במרחב. כך יוצא למשל, שליד חדר השירותים או בעמדת הקבלה הריח עז וחזק, עד כדי דחייה, ואילו באזורים אחרים כמו הסלון או על מדפי מוצרים מסוימים, אין ניחוח נעים בכלל ואין טיהור של האוויר מריחות בלתי נעימים.

הבדלים בין מטהרים אוטומטיים

יש לציין כי קיימות מספר חברות המספקות מטהרי אוויר אוטומטיים בשוק המקומי, והן נבדלות זו מזו במספר פרמטרים. כך למשל, כל חברה גובה עבור מטהר אוויר אוטומטי מחיר שונה בהתאם לשיקוליה הכלכליים, בהתאם למוניטין שלה, לטיב השירות שהיא מספקת, לאיכות המכשירים, להשקעה הנדרשת ביצירת ניחוחות מדויקים וכן הלאה. לכן, כאשר אתם מחפשים חברה המספקת מכשיר לטיהור אוויר כדאי לבדוק תחילה מספר פרמטרים, וזאת כמובן בנוסף אל העלויות.

ראשית, חשוב לבחון מי עומד מאחורי החברה. האם מדובר במותג מוכר ומוערך המספק את שירותיו לאלפי לקוחות עסקיים ופרטיים בישראל ובחו"ל, או שמא במשווק של יצרן שאיש אינו מכיר אותו, איכות מכשיריו ואמינותם איננה בדוקה, הריחות שהוא מספק הינם מוגבלים ובלתי מדויקים, וקשה לדעת מי ייתן שירות במידת הצורך. שנית, יש לבדוק את סוגי המכשירים שמציעה החברה, למשל מבחינת התאמת לגודל החלל שאתם נדרשים לטהר. אם ניקח למשל מסעדה המורכבת ממספר חללים נפרדים, חלקם גדולים יותר מאחרים, הרי שייתכן ותידרש לכמה מכשירים שונים.

בנוסף לכך, סוגיה משמעותית ביותר היא כמובן סוג והיצע הניחוחות שהחברה מציעה לכם. לדוגמא, חברתנו מחזיקה מעבדה מקצועית לייצור ריחות שהינם בבלעדיות שלנו, עם למעלה מאלפיים סוגי ניחוחות ושמנים. את הריחות הבלעדיים שלנו אנו מייצרים לפי דרישות איגוד הריחות הבינלאומי – IFRA – דבר המבטיח בטיחות ואיכות מקסימאליות בשימוש. למעשה, אם נשים בצד את כל היתרונות היחסיים של מטהר אוויר אוטומטי לעומת מוצרים אחרים בשוק, הרי שהשורה התחתונה היא הניחוח המבוקש. בין אם מדובר במסעדה המעוניין לשפר את חוויית האירוח, בחנות המעוניינת ליצור זיקה עמוקה בין חוויית הקנייה להרגשה הנעימה, או בבית מלון המעוניין לתת את הטוב ביותר לאורחים – בחירת הריחות היא קריטית וצריכה להיות הכי מדויקת ומגוונת שאפשר.

האם זה באמת יעיל?

לו הייתם משתמשים במכשיר טיהור אוויר של חברתנו לא הייתם שואלים את השאלה הזו. אך מכיוון שטרם התנסיתם בו נסביר כי מטהרי אוויר אוטומטיים שלנו מבצעים עבודה מעולה: הם פועלים בצורה שקטה מאוד ומפיצים ניחוחות מעולים לפי בחירתכם באופן אחיד במרחב. הניחוח שבחרתם יישאר באוויר לזמן ממושך עקב פעולת האידוי שעליה מבוססים המטהרים שלנו, והם לא יפגעו בשום צורה בהתנהלות השוטפת בעסק או בבית בהיותם קומפקטיים, שקטים וניתנים למיקום בכל אזור. 

ומבחינת ההשפעה, בזאת תצטרכו להתנסות בעצמכם או לפנות אל אחד מלקוחותינו הרבים כדי לשמוע את חוות דעתו. גם תוכלו לקרוא מחקרים המראים כי חוש הריח הינו דומיננטי ביותר ביצירת חוויה, המגיעה הן אל המודע והן אל עומקים בלתי מודעים במוח. הניחוח הנעים והמזמין שבחרתם יכול להשפיע מאוד על אנשים הנכנסים לבית ולעסק, בין אם מדובר בלקוחות, שותפים או העובדים. מעבר לכך,חברת סמארט סנט מפיצי ריח לעסקים ולבית – תמיד עומדים לרשותכם כדי לענות על שאלות והתלבטויות. לצוות המקצועי שלנו יש ניסיון רב ואנו בהחלט נוכל לעזור בבחירת הניחוחות המתאימים עבורכם ולמטרותיכם, בבחירת המכשיר המתאים לפי גודל החלל ודרישות השימוש, וכמובן גם בהתקנה הפשוטה, בהסברים על התפעול הקליל ובמתן שירות שוטף בכל עת.