מפיצי ריח לבית – חשמלי ואוטומטי

אם אתם קוראים את השורות האלו על מפיץ ריח לבית, סביר להניח שאתם מבינים את החשיבות של ריחות נעימים בביתכם ונטרול ריחות בלתי נעימים. יכול מאוד להיות שאתם כבר משתמשים באמצעים שונים למען מטרה זו, למשל בתרסיסים שונים, בקטורות, בנרות ריחניים או אפילו במפיצים על סוללות. ואולם, אתם גם מבינים שאמצעים אלו אינם מעניקים את הפתרון שקיוויתם לו. אם כך, מפיצי ריח לבית כפי שחברת סמארט סנט מספקת בהחלט יכולים לתת את המענה הרצוי.

סוגיית הריחות בבית

יש אנשים רגישים יותר ויש שרגישים פחות לריחות, אולם כולנו ללא ספק מושפעים מהם בין אם ברחוב, במשרד, במרכז קניות, במסעדה וכמובן גם בבית. ואולי שמתם לב לכך שלכל בית יש את הניחוחות המיוחדים שלו שגם הולכים ומשתנים עם הזמן. כך למשל, הקירות, הרהיטים, הבגדים, השטיחים, הריפודים ופריטים נוספים בבית צוברים עם הזמן ריחות בישול המגיעים מהמטבח, מחיות מחמד, מריחות לא נעימים הבוקעים מחדר השירותים, ריחות של תרסיסים כאלו ואחרים שמשתמשים בהם, ריחות של סיגריות אם מעשנים בבית, ריחות של זיעה, של בגדי עבודה, ועוד הרשימה ארוכה. 

לעיתים אנשים שנמצאים בבית באופן קבוע כבר מתרגלים אל הריח ואינם מבחינים בו במודע, אולם הוא ממשיך להשפיע עליהם גם מתחת לסף המודע מבחינת מצב הרוח, האווירה בחדרים השונים, מידת הנינוחות והנעימות וההרגשה הכללית. לעומת זאת, יש אנשים שמאוד מודעים ורגישים לניחוחות בביתם ומושפעים מהם בצורה דרמטית. אליהם מצטרפים כמובן האורחים שמגיעים לבית ומייד חשים בריחות האופייניים לו, נעימים ובלתי נעימים כאחד.

אכן, הריחות בבית הם בעלי השפעה גדולה הן על הרושם שנוצר אצל המבקרים, והן על ההרגשה הכללית של הדיירים הקבועים. על מנת לייצר אווירה נעימה ונינוחה יותר, המתאימה לטעם האישי ולהרגשה המבוקשת, רבים משתמשים באמצעים רגילים כמו תרסיסים, נרות ריחניים וכדומה. ואולם, אחרי שהבינו כי לא מתקבל האפקט הרצוי ונוחות השימוש המקווה, הם מחפשים פתרון יותר אמין, פשוט ונוח, וכאן נכנס לתמונה מפיץ ריח אוטומטי לבית.

האם זה מתאים גם לבתים?

לא פעם שואלים אותנו אם יש מפיץ ריח חשמלי לבית, כי הסברה הרווחת בציבור היא שהמפיצים מתאימים למרחבים גדולים. אכן, מדובר במוצר הרבה יותר נפוץ בקרב עסקים כגון חנויות, אולמות תצוגה, בתי מלון וכדומה בשל יכולותיו לכסות שטחים נרחבים. יחד עם זאת, אם תעיינו במכשירים השונים שאנו מציעים תראו כי הם מסוגלים לכסות שטחים בגדלים שונים, למשל מכשיר המתאים לשטח של עד 100 מ"ר או מכשיר שמתאים עד לשטח של 150 מ"ר. זאת אומרת, שטחים שבהחלט עולים בקנה אחד עם דירות ובתים סטנדרטיים בארץ 

ואם אתם סבורים כי מפיץ ריח לבית של חברתנו הוא מכשיר גדול ומאסיבי, שיתפוס הרבה מקום וירעיש, כדאי שתחשבו שוב. אנו מזמינים אתכם לצפות בסרטוני המוצרים שלו כדי להתרשם מכך שמדובר במכשיר די קומפקטי, אותו ניתן למעשה להניח בכל מקום רצוי בבית, כל עוד יש גישה לחיבור חשמל עם הכבל שלו או עם כבל מאריך. גם יש לו מראה עדכני ועכשווי שישתלב בכל בית או דירה מודרניים, אולם גם לא חייבים להציגו בפני כל, והוא בכל מקרה לא יפריע בכלל להתנהלות השוטפת ויפעל בצורה שקטה לחלוטין.

עוד מגוון יתרונות של מפיץ ריח לבית

מפיצי ריח לבית של חברתנו נותנים פתרונות להרבה סוגיות שאי אפשר היה לפתור באמצעים אחרים. בראש ובראשונה, אנו מגיעים אליכם עם המכשיר עצמו ועם מזוודה עמוסה בבקבוקי ניחוחות מבין אלפים שהמעבדה שלנו מייצרת. אלו ריחות שתוכננו וייוצרו בקפידה רבה וכל אחד יוכל לאתר מתוכם את אלו שהכי מתאימים עבורו ועבור האווירה המסוימת שהוא רוצה שתהיה בביתו. זאת, כמובן, לעומת המגבלה הברורה למדי בחירת הריחות שניתן להשיג מאמצעי הפצת הריח הביתיים הרגילים.

עוד פתרון מצוין שמקבלים עם מפית ריח אוטומטי לבית, הוא שמדובר במכשיר אוטומטי לחלוטין. כלומר, מלבד החלטה על תוכנית שעות העבודה הקבועה שלו, אותה תוכלו לשנות בכל עת בקלות רבה, לא צריך לגעת בו בכלל אלא אם הגיע הזמן להחליף בקבוק. מפיץ ריח חשמלי לבית עושה את העבודה שלו בשקט גמור, באמינות גבוהה, ובזכות שיטת האידוי הניחוח נותר לזמן ממושך באוויר. במילים אחרות, לא צריך יותר להתעסק עם החלפה של סוללות, אחסון רב של בקבוקים חדשים, ישנים או לא תקינים, בלי התרסיסים שהריחות שלהם נמוגים מהר או נדבקים לבגדים, בלי עשן קטורת, בלי להדליק נרות. פשוט מחברים לחשמל ונהנים מהניחוח שבחרתם, המוץ באופן אחיד בין חללי הבית השונים, ואף ניתן לחברו למערכת מיזוג מרכזית.

אם יש לכם עוד שאלות בנוגע למפיץ ריח אוטומטי חשמלי לבית, אנו זמינים לענות על כל שאלה. נשמח להגיע אליכם על מנת להציג את הריחות לבחירה, לעזור בהחלטה על המכשיר המתאים לכם ביותר, ולהמשיך ולספק שירות לכל אורך הדרך.