אודות סמארט-סנט

שיווק מפיצי ריח מקצועיים למשרדים,
בתי מלון, מסעדות ובתי קפה, חנויות ועוד

SMARTSCENT

חברת סמארט סנט מתמחה במפיצי ריח לעסקים ומעניקה שירות לאלפי עסקים בארץ תוך שימוש במפיצי ריח חשמליים בטכנולוגיית אידוי 100% אוויר יבש.
הניסיון והידע שצברנו במשך 10 השנים האחרונות מאפשר לנו להשיג את אפקט ה "וואוו" שכל בעל עסק רוצה לשמוע מהלקוחות שלו – נשמע פשוט ? אז זהו, שלא כל כך.. כדי להגיע לתוצאה הזו אנו נדרשים לאפיין את החלל מכל היבטיו תוך התחשבות בהרבה מאוד פרמטרים כגון – גודל החלל, גובה התקרה, כיווני אוויר והחשוב ביותר – התאמה של הניחוח הטוב ביותר לאופי העסק ואיזון העוצמה שלו.
הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש ברשותנו מאפשרת לנו לבשם כל גודל של חלל, מחנויות קטנות ועד קניונים שלמים עם האפשרות לחיבור מפיצי הריח למערכות מיזוג האוויר.
מגוון ריחות רחב לרשות סמארט סנט מעבדה מקצועית המייצרת ריחות בלעדיים וברשותנו יותר מ – 2,000 סוגים שונים של ריחות ושמנים המיוצרים בהתאם לדרישות IFRA (איגוד הריחות הבינלאומי) ולכן מובטחת לכם איכות ובטיחות מקסימאלית.
המחקרים שאנו מבצעים יחד עם יועצי הריח המוכרים והטובים ביותר בעולם, מלמדים אותנו על תגובות האדם לריחות. כל עסק רוצה לשדר משהו אחר, בספא נרצה לשדר רוגע, במשרד עורכי דין נרצה לשדר יוקרה ולכן המחקרים עוזרים לנו לסווג את הריחות באופן שהלקוח יחוש את החוויה שאנו מנסים להעביר לו.
התובנות שקיבלנו לאורך השנים ממחקרים רבים, מוכיחים קשר ישיר בין שביעות רצונם של לקוחות והרצון שלהם לשהות זמן רב יותר במקומות מבושמים. יחד עם זאת, המחקרים גם מראים על עליה בפרודוקטיביות של עובדים בסביבה מבושמת אשר מעניקה להם תחושה נינוחה ובטוחה.

מעוניינים לשדרג את חווית הביקור בעסק שלכם?
פנו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי ללא עלות

הצטרפו גם אתם לרשימת לקוחותינו