הידע והניסיון

תחום הפצת הריח מחייב שליטה והבנה מעמיקה של התחום וסוד ההצלחה של Smart scent טמון ביכולת להתאים לכל לקוח ולקוח את מה שהוא צריך תוך מציאת פתרון מדויק לכל חלל והתאמת מפיץ הריח הנדרש לעסקו או לביתו.

Smart scent משתמשת בצוות מחקר אשר נוהג לחקור באופן שוטף לקוחות ועוברי אורח בעסקים ממותגי ריח ולאחר מכן מעביר את הממצאים והמסקנות לידי צוות פיתוח הריחות אשר מתאימים את הריחות באופן מושלם לכל סוג וסגנון של עסק.

עם הידע והניסיון העשיר שלנו ומגוון הריחות העצום שאנו מציעים תוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם ייהנה מריחות ממכרים ושבחים בלתי פוסקים.

ידע וניסיון במפיצי ריח
טכנולוגיה חדשנית של מפיצי ריח

טכנולוגיה חדשנית

מפיצי הריח של Smart scent פועלים על מערכת אידוי חדשנית המאפשרת הפצת ריח עוצמתית לכל סוגי החללים וכוללים מערכת בקרה המאפשרת שליטה מקסימלית בעוצמת הריח ובתדירותה כך שכל חלל מקבל התייחסות מתאימה.

מפיצי הריח של Smart scent בעלי מערכת הפעלה שקטה ומשכך מתאימה לחללים שונים כגון משרדים, חנויות ועוד.

בין היתרונות הבולטים של מפיצי הריח שלנו הינה האפשרות לחבר את המכשיר למערכת מיזוג האוויר ובכך לדאוג להפצת הריח בצורה אופטימלית.   

Smart scent מתחייבת להמשך הובלת תחום הפצת הריח באמצעות הטכנולוגיה החדישה ביותר בעולם.

מגיעים עד אליך

Smart scent מציעה מערך שירות לקוחות בפריסה ארצית כך שלא משנה אם אתם גרים בצפון הארץ או בדרומה, תוכלו ליהנות ממפיצי הריח המתקדמים שלנו ומשירות תחזוקה חודשי ברמה גבוהה.

שירות לכל הארץ

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם !