מבשם אוויר חשמלי

מבשם אוויר חשמלי - לניחוח מרענן בכל רגע

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר בתי עסק ומוסדות מכל המגזרים, כמו גם אנשים פרטיים, לקנות מבשם אוויר חשמלי וליהנות מכל היתרונות שמכשיר מתקדם זה מספק. בשורות הבאות תוכלו לקרוא כל מה שצריך לדעת על המתקן ויתרונותיו לעומת אפשרויות אחרות הקיימות בשוק.

מבשם אוויר חשמלי מדגם SM 100

מבשם אוויר חשמלי מדגם SM 100
מתאים לחללים קטנים

מבשם אוויר חשמלי מדגם SM 150

מבשם אוויר חשמלי חדש אשר מתאים
לחללים בינוניים

מבשם אוויר חשמלי מדגם SM 400

מבשם אוויר חשמלי חדש אשר מתאים
לחללים גדולים

לקוחות ממליצים על מבשם האוויר החשמלי של Smartscent

Shany Cohen
קרא עוד
שירות מעולה. מבחר מדהים ומגוון מטורף של ריחות! מרוצה מאוד מהמוצר ועוד יותר מהיחס והשירות.
aviya rachl
קרא עוד
ממליצה מאוד על המוצר הזה! יש לנו עסק בקומה -1 והיה ריח של עובש ורטיבות לאחר יעוץ עם שי החלטנו להתקין את המפזר ריח בעסק והריח מדהים !שינה לנו את החוויה של השהות, הלקוחות מרגישים והריח נעים מאוד!! ממליצה מאוד
דפנה אוזן
קרא עוד
אחרי הרבה חברות שבדקתי בתחום הם הכי טובים, מכל הבחינות. שרות, יחס, ריחות, מכשירים. הכל מצוין!
Marina Farberman
קרא עוד
חברה המליצה לי על המפיצים בזמנו והזמננו למשרד שלנו. חייבת להגיד שמאז יותר כיף ונעים להגיע לעבודה. מיותר לציין כמובן שהחברה ב-smartcent אדיבים ומקסימים.
Betty Hilely
קרא עוד
משתמשת בשירות שלהם כבר כמה חודשים, אנשים סבלניים ואמינים ממליצה בחום! (מסעדת קנקי סושי) עבדתי עם לא מעט חברות אין מה להשוות בכל הרמות !!!!!!!!!
Din ben shitrit
קרא עוד
מגיעים כמו שעון, תמיד בזמן! כבר החלפתי 3 פעמים את הריחות וכל פעם אני מופתע לטובה מחדש!

בין לקוחותינו

מה זה מבשם אוויר חשמלי?

העיקרון של מבשם אוויר חשמלי פשוט למדי. מדובר במכשיר קומפקטי אשר יש בתוכו תמצית של ניחוח מסוים, אותו יכול הלקוח לבחור בהתאם להעדפותיו וצרכיו. מכשיר זה מתחבר לחשמל בחיבור ישיר ופשוט עם צריכת אנרגיה מינימאלית, וכאשר הוא פועל מתחיל תהליך של אידוי של תמצית הניחוח הנוזלית. כלומר, מתבצע חימום של התמצית ההופכת את המולקולות של תמצית הניחוח לגז, וכעת הן נפלטות אל האוויר באמצעות מדחס בצורה עדינה ושקטה אל החלל. 

 

 

למעשה ישנם סוגים שונים של מבשמי אוויר חשמליים אשר פועלים אמנם בעיקרון דומה, אולם יש ביניהם הבדלים במספר תכונות ובעיקר בגודל השטח שהם יכולים לכסות. כך למשל, ישנם מבשמים המסוגלים לתת מענה לחללים יחסית קטנים של פחות ממאה מטרים רבועים, יש מפיצים שנותנים מענה למאה חמישים מטרים רבועים וכן הלאה, עד 400 מטרים רבועים ואפילו למעלה מכל. הבדל מרכזי נוסף בין המבשמים, שאינו תלוי דווקא במתקן אלא בחברה המפיצה אותו ובבחירות שלכם, הוא כמובן הניחוח. כל חברה מציעה ללקוחותיה ניחוחות שונים כאשר ישנן חברות המציעות מבחר עצום של ריחות ואילו אחרות מסתפקות בפחות. כמובן שככל שהמגוון גדול יותר וככל שהושקעו יותר משאבים במחקר הריחות וייצורם, בהתאם לצרכי לקוחות שונים, כך ניתן ליהנות מדיוק רב יותר בבחירה.

 

 

עוד הבדלים שיכולים להיות בין המתקנים השונים נוגעים למערכות הבקרה שלהם. אמנם מבשם אוויר חשמלי הוא מתקן פשוט מאוד, וגם השימוש בו הינו קל ואינטואיטיבי וכמעט שאינו דורש דבר, אולם בכל זאת יש לו מערכת בקרה המקנה עוד כמה אפשרויות ויתרונות. כך למשל, המערכת יודעת לחלק את הפצת הריח של המבשם באופן אחיד ככל הניתן על פני החלל, כך שלא יהיה ריכוז חזק מאוד באזור אחד והיעדר ניחוח באחר. כמו כן, המערכת יכולה להגיע עם תוכניות שונות שניתן לתכנת בהתאם לצורך, למשל לתכנת את המבשם כך שיעבוד בשעות מסוימות ויפסיק באחרות. עוד פונקציות שיכולות להיות במכשירים הן למשל אפליקציה שבאמצעותה אפשר להפעיל ולכבות אותו דרך הנייד, למשל אם הוא מותקן במקום עם נגישות נמוכה. דוגמא אחרונה היא מבשמים שיש להם גלאי אור שאחראי על הפעלת המתקן רק בעת שהוא מזהה כי הודלקו אורות בסביבה הקרובה, ולכן יפסיק לפעול למשל בלילה או מחוץ לשעות הפעילות של העסק.

 

 

 

מי צריך מבשם אוויר חשמלי ובמה הוא תורם?

מבשם אוויר חשמלי מתאים לקשת רחבה של לקוחות ומטרות. כיום מדובר במכשיר נפוץ למדי שניתן לראות למשל בבתי מלון והארחה מסוגים שונים, במפעלים, בבנייני משרדים, בבתי מסחר, בחנויות רהיטים, בבתים פרטיים ועוד. בכל אחד מהמקומות האלו משרת המכשיר מטרות דומות אך גם שונות. כך למשל, מובן מאליו שמטרתו של המבשם היא לייצר ניחוח נעים בחלל המבוקש, דבר המייצר אווירה ניחוחה בהתאם להעדפות הלקוח. בתוך כך, הוא מפיג ריחות רעים העשויים לעלות מהחלל עצמו או לחדור אליו, למשל מחדרי שירותים, מחומרים השמורים במחסנים ובארונות וכדומה. 

 

 

בואו נבחן מספר מטרות עיקריות שמבשמים חשמליים מספקים להן מענה במקומות שונים:

 

  • חנויות ובתי עסק – בחנויות ובתי עסק אשר אליהם נכנסים באופן קבוע לקוחות לאורך שעות היום והערב, מבשם אוויר מספק מענה למספר מטרות. ראשית, לכל ברור כי כאשר במקום שוררת אווירה נעימה, נינוחה ומזמינה, הלקוחות נוטים יותר להיכנס, לשהות במקום, לבצע רכישות וגם לחזור בפעמים הבאות לקנייה. מבשם אוויר חשמלי הוא חלק בלתי נפרד מיצירת אווירה זו, בנוסף לסידור המקום, לעיצובו, לצבעים וכן הלאה. אנשים קולטים את העולם דרך כל החושים, וחוש הריח אינו נבדל ואף משפיע רבות על ההרגשה שלנו, בהיותו החוש העתיק ביותר ובעל החיבור הישיר ביותר אל המוח. אכן, כל אחד מאיתנו יכול לדמיין כיצד היה מרגיש בחנות או בית עסק בו שורה ריח לא נעים: הסיכוי לביצוע קנייה ולכך שנחזור אל המקום יורד פלאים. בנוסף, ניתן להתייחס אל הניחוח כחלק אינטגראלי מהמיתוג של החנות, בין אם היא רוצה לייצר תחושה יותר נינוחה ומעודנת, יותר מתוקה וקלאסית, יותר נועזת ומרעננת וכן הלאה. יש להבין כי הריחות נטבעים בתוכנו כמו רשמים אחרים ולרוב אפילו בצורה חזקה, דבר המשאיר את הריח וההרגשה שלו בצמידות גבוהה אל החוויה שהייתה בבית העסק, בקבלת שירותיו וברכישת מוצריו.
  • משרדים – דברים דומים לאמור לעיל ניתן לכתוב גם לגבי משרדים. יחד עם זאת, כאן נתייחס להיבט אחר והוא ההשפעה על סביבת העבודה עצמה (שנכונה כמובן גם לחנויות ובתי עסק נוספים). כידוע, סביבת העבודה בכל מקום משפיעה רבות על תחושתם של העובדים ועל שביעות רצונם. וככל שהעובד מרוצה יותר כך הוא מרגיש חיבור למקום העבודה, מרגיש שמשקיעים ברווחתו, הוא מזדהה עם הארגון ומטרותיו, ותפוקתו עולה. ואפילו בלי כל הדברים האלה, כאשר מבשם אוויר אוטומטי תורם (עזרת אלמנטים נוספים במרחב) ליצירת סביבה נעימה ורגועה, התפוקה של העובד ממילא עולה בזכות יכולתו להתרכז ולהתמקד במשימותיו השוטפות. רק חשבו על ההבדל שיש, למשל, בין מוקדנים היושבים במרכז שירות לקוחות שיש בו ריח לא נעים ועבש, לבין מוקדנים הנהנים מאוויר נקי ובעל ניחוח נעים ומרענן. ברור שיהיה הבדל באיכות המענה הטלפוני שניתן לפונים למרכז השירות.
  • בתים פרטיים – תרסיסי הריח למיניהם מצויים כידוע כמעט בכל בית פרטי ובעיקר מככבים בשירותים, כאשר יש פתרונות נוספים כמו מפיצים שעובדים על סוללות, מפצים חשמליים קטנים המתאימים לסביבה מוגבלת מאוד, וגם נרות ריחניים, שימוש בקטורות וכדומה. בלא מעט בתים בישראל כבר ניתן לראות מבשמי אוויר חשמליים כמו של חברתנו, לאור היתרון הבולט שהמכשיר אינו מצריך התעסקות, יודע לפזר את הריח באופן אחיד במרחב, וישנו יתרון משמעותי נוסף: במכשיר שלנו תמצית הריח עוברת כאמור אידוי ולכן המולקולות של החומר נשארות הרבה יותר זמן באוויר, לעומת מכשירים אחרים שבהם המולקולות נוטות לרדת מהירות למטה.
  • מקומות נוספים – מבשם אוויר אוטומטי ניתן למצוא בשורה ארוכה של מקומות נוספים, כאשר לכל מקום יש את המטרות המיוחדות שלו. כך למשל, כל אחד יכול להבין מדוע בית מלון או בית הארחה ירכוש מפיצים כאלו ויתקין אותם בחללים שונים, בעוד הריח משתלב היטב ומסייע ליצור את האווירה המבוקשת, ועל הדרך מסווה ריחות בלתי נעימים העולים למשל מהרחוב, מחדר הכביסה, מהמטבח התעשייתי וכדומה. דוגמא נוספת היא מפעלים המעוניינים לייצר סביבות עבודה נעימות, אך עליהם להתמודד ולהפיג ריחות בלתי נעימים החודרים פנימה מהחוץ, או מגיעים ממקורות, ציוד ומיכון שנמצא בתוך המפעל עצמו.

 

 

מבשם אוויר חשמלי הוא הבחירה המתבקשת כיום מצד עסקים וארגונים רבים, וכן מצד לקוחות פרטיים. הוא מעניק מספר יתרונות משמעותיים כאשר לכל מכשיר יש יכולות מעט שונות, וקיימים גם הבדלים בניחוחות שהחברה יכולה לספק. חברת סמארט סנט מפיצי ריח לעסקים ולבית מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל תשובה לכל שאלה בנושא.