מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי מדגם SM 100

מפיץ ריח חשמלי מדגם SM 100
מתאים לחללים קטנים

מפיץ ריח חשמלי מדגם SM 150

מפיץ ריח חשמלי חדש אשר מתאים
לחללים בינוניים

מפיץ ריח חשמלי מדגם SM 400

מפיץ ריח חשמלי חדש אשר מתאים
לחללים גדולים

מפיץ ריח חשמלי

לפני שנספר לכם על מפיצים חשמליים ניתן סקירה קצרה של האמצעים הנפוצים ביותר שקיימים כיום למען מטרה זו, של טיהור האוויר מריחות רעים והפצת ריחות נעימים. בקטגוריה הראשונה ניתן לכלול את כל האמצעים הידניים למיניהם. כך למשל, יש את הנרות הריחניים או תמציות המחוממות על גבי נרות, אותם ניתן למצוא לרוב בקליניקות של מטפלים אלטרנטיביים, בבתים פרטיים ולפעמים גם במשרדים קטנים. מצד אחד, מדובר באמצעי הפצת ריחות בעלויות סבירות למדי, והוא גם מייצר ניחוח עדין מאוד כאשר ניתן לבחור בין כמה ריחות המוצעים על ידי החנויות והמשווקים השונים. בנוסף, אמצעים אלו בהחלט יכולים לתרום לאווירה נעימה ואינטימית. 

 

 

יחד עם זאת, הבעיה שלהם היא כמובן ביכולת מוגבלת של הפצת ריחות, בטח כאשר משווים אותם אל מפיצי ריח חשמליים כפי שאנו משווקים. הניחוח העדין מוגבל לחדרים קטנים יחסית ומי שעובד למשל במשרד עם יותר מחלל קטן אחד פשוט לא ירגיש זאת. בנוסף, מדובר באמצעים המצריכים התעסקות בהדלקת הנר, ואחרי הכל גם מדובר באש שלא הייתם רוצים להשאיר ללא השגחה. 

 

 

על הקטגוריה השנייה והיותר נפוצה נמנים תרסיס הריח למיניהם, שיכולים לספק מענה מסוים לחללים די קטנים כמו חדרי שירותים, עמדות קבלה, חדרי מדרגות וכדומה. אחת הבעיות הבולטות של תרסיסים אלו הן שהריח לא נשאר לזמן רב באוויר מפני שהמולקולות המימיות נוטות לרדת למטה. לכן יש להשתמש בהם בצורה תדירה יחסית, ובעיקר כשמדובר בחלל גדול מדובר בטרדה של ממש. כמו כן, יש מגבלה ברורה למדי על מגוון הריחות שניתן להפיץ באמצעות תרסיסים, ויש אנשים רבים שכבר מכירים אותם ומשייכים אותם בזיכרון למקומות קצת פחות נעימים, כמו שירותים ציבוריים.

 

 

על הקטגוריה השלישית, שיכולה לתת מענה גם לחללים קצת יותר גדולים, היא מפיץ ריח חשמלי שעובד על סוללות. מדובר במכשירים יחסית פשוטים שלעיתים מוצעים עם מגוון נאה של ריחות לבחירה. ואולם, הבעיה היא כמובן הצורך בהחלפת הסוללות התדירה, בין אם הן נטענות או שלא, דבר המצריך טרחה ודאגה מתמדת לכך שיהיו סוללות תקינות. בנוסף, לעיתים קרובות מדי הבקבוקים ופחיות הריח אינם תקינים, ויש לאחסן אותם ביחד עם הבקבוקים שיידרשו בעתיד במקומות אחסון שונים. מעבר לכך, גם מכשירים אלו פחות אפקטיביים בדרך כלל מבחינת ניצול תמצית הריח שהולכת ומתפוגגת מהר, מה שאומר שצריך להחליף בקבוקים ולדאוג לחדשים בתדירות די גבוהה.

מפיץ ריח אוטומטי הוא סיפור שונה, מעין קפיצת מדרגה בעולם הפצת הריח. כאן כבר מדובר במכשיר המתחבר ישירות לחשמל ואינו תלוי בסוללות, בהדלקה או בצורך להשתמש בתרסיס. אלו מפיצי ריח אוטומטים לחלוטין שאינם צריכים מגע יד אדם מרגע שהם מתחילים לפעול, אם כי בעזרת הצג שעל גביהם תוכלו לתכנת בדיוק את תוכנית העבודה שמתאימה לכם. אל תדאגו – מדובר במכשיר פשוט מאוד וקל לתכנות וכאשר תזמינו אותו מאיתנו נסביר לכם כל מה שצריך לדעת.

 

 

יתרון נוסף של מכשיר מפית ריח אוטומטי הוא שהוא מבוסס על אידוי של תמצית הריח ולא על תרסיס מימי. מכיוון שהמולקולות הופכות למעשה לגז הן נמצאות יותר זמן באוויר ומפיצות את ריחן, כלומר מתקבל מיצוי אפקטיבי של פוטנציאל הריח וחיסכון בהחלפת בקבוקים. ולגבי מגוון הריחות, גם כאן יש בשורה של ממש: המעבדה של חברת סמארט סנט פיתחה וייצרה כבר יותר מאלפיים סוגים שונים של ריחות, כך שכל אחד יכול למצוא את הניחוחות המתאימים עבור צרכיו, בין אם מדובר בבית פרטי, במשרד, בחנות, מפעל, בית מלון, מסעדה, בית קפה או כל עסק ומוסד אחר. אולי הבחירה מבין אלפי ריחות נראית לכם מורכבת אך אל דאגה, כי האנשים שלנו יגיעו ממש אליכם עד לבית או העסק עם מזוודה עמוסה בכל טוב. אנו נשב אתכם ואצלכם, נציג את הריחות ונביא מניסיוננו הרב שיסייע לכם לבחור את הניחוחות המתאימים ביותר. מעבר לכך, תמיד נעמוד לרשותכם עם שירות שוטף בכל עניין וסוגיה ובכל רחבי הארץ.

 

 

 

האם זה מתאים לי?

זוהי שאלה ששואלים אותנו לא פעם אנשים שמתעניינים בקניית מפיץ ריח חשמלי. התשובה שלנו היא שמפיצי ריח חשמליים מתאימים לכל מי שמבין את חשיבותו של ניחוח נעים בבית או בבית העסק, החל בהשפעתו על השוהים והעובדים במקום, ועד ללקוחות וכל נושא המיתוג והשיווק של העסק. ובתוך כך, מפיץ ריח אוטומטי מתאים לכל מי שנמאסו עליו הטרדות של החלפת הסוללות, אחסון הבקבוקים, דאגה לתקינות המכשיר וכדומה, והוא רוצה פתרון יעיל ואיכותי שתמיד אפשר לסמוך עליו. ולבסוף, מפיצי ריח אוטומטים מתאימים לכל מי שרוצה ליהנות ממגוון ריחות עשיר שייוצר על ידי מעבדה המתמחה בתחום, ואשר עומדים בכל התקנות של איגוד הריחות הבינלאומי.

 

 

איך ניתן להשיג מפיץ ריח חשמלי?

אם גם אתם מחפשים אחר מפיץ ריח חשמלי שייתן לכם מענה ראוי לגודל החלל, מגוון ריחות ממכרים ושירות ברמה גבוהה –  אתם נמצאים במקום הנכון והשורות הבאות במיוחד עבורכם!

 

 

אז לפני שנבין איך ניתן להשיג מפיץ ריח חשמלי כדאי שקצת נבין על מה אנחנו מדברים ומדוע כולם דווקא בוחרים במפיץ ריח חשמלי.

 

 

קצת על מפיץ ריח חשמלי

אם בעבר על מנת לבשם את האווירה או לנטל ריחות לא נעימים אנשים היו משתמשים בתרסיסי ספריי שונים או פתרונות ריח אחרים שלמרבה הצער לא עשו את העבודה ולרוב היו בעלי שימוש חד פעמי, הרי שכיום המצב הוא לגמרי אחרת ובעזרת מפיץ ריח חשמלי ניתן לבשם כל גודל של חלל בקלות ובנוחות.

 

 

מפיץ ריח חשמלי הינו למעשה מכשיר חדשני וחכם הפועל בטכנולוגיית אידוי ומאפשר הפצת ריח בצורה אחידה, מבוקרת ונעימה. בין הפונקציות של המכשיר המהווה יתרון בולט הינה העובדה כי ניתן לשלוט ולווסת את עוצמת הריח בהתאם לשעות פעילות המקום או בהתאם לרצונכם ובכך למעשה ניתן להגיע לתוצאות מקסימאליות.

 

 

מפיץ ריח חשמלי מגיע במספר גדלים וכך למעשה ניתן להתאים במדויק לגודל החלל מפיץ ריח חשמלי מתאים.

 

 

כך למשל, מפיץ ריח חשמלי לחנות בגדים בגודל של 70 מ”ר יהיה שונה ממפיץ ריח חשמלי לחנות רהיטים בגודל של 400 מ”ר – אז איך תדעו במה עליכם לבחור?

 

 

 

בחירה בחברה מנוסה ומיומנת

 

חברה מקצועית המתעסקת עם מפיצי ריח חשמליים תוכל לעזור לכם ולהתאים במדויק את סוג המכשיר לגודל החלל כמו גם לעזור לכם לבחור את הניחוח שיתאים לסוג ואופי החלל ובכך למעשה ליצור הרמוניה מושלמת.

 

בעזרת חברה, כל הליך הבחירה במפיץ ריח חשמלי כמו גם בריח נעשה בליווי אנשי מקצוע מיומנים אשר יסייעו לכם באדיבות, בסבלנות ובמקצועיות רבה.

 

כאשר תבחרו בחברה למפיץ ריח חשמלי תוכלו ליהנות לא רק ממכשירים מתקדמים עם כל הפונקציות המיוחדות אלא גם בליווי, תמיכה וסיוע בכל עת לכל שאלה ובעיה.

 

אז אתם כבר לא צריכים עוד לחפש אחר מפיץ ריח חשמלי אלא פשוט לחייג 9158* ונציגי סמארט סנט ישמחו לסייע לכם.

מפזר ריח חשמלי

מפיצי ריח חשמלי כשמו כן הוא מספק ריח נעים לכל חלל ומבנה. מדובר במכשירים חשמליים שניתן לטעון ישירות לחשמל וניתן למקם אותם בחללים שונים במטרה לספק ריח נעים. אנו ממליצים על מפיץ ריח חשמלי שפועל בשקט על מנת שלא יפריע לנוכחים בזמן שהוא מפיץ ריחות נעימים על פי בחירתכם. המפיצים החשמליים שלנו מפיצים ריח ברחבי המבנה תוך כדי שימוש בטכנולוגיות חדשניות של אידוי שדואגות שהריח שבחרתם יישאר בחלל העסק לאורך זמן ומבלי לפגוע בשגרת הפעילות של העסק והלקוחות. באמצעות שימוש במפיצים קטנים שניתן בקלות להציב בכל מקום ונקודה במבנה. מפיצי ריח הם הפתרון המושלם להדיפת כל ריח רע.

 


היתרונות של מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי הוא מכשיר חדשני וחכם אשר הפועל בטכנולוגיית אידוי ועל ידי כך הוא מאפשר את הפצת הריח בצורה אחידה, מבוקרת ונעימה. אחד מהיתרונות הבולטים של מכשיר זה, הוא פונקציית השליטה והוויסות בעוצמת הריח, זאת בהתאם לשעות הפעילות שלכם או בהתאם לרצונכם. אחד היתרונות הגדולים של מפיץ ריח חשמלי הינו הפעולה האוטומטית ללא התערבות והתעסקויות מיותרות, שמאפשר לנו לספק ריח נעים לכל חלל באופן אוטומטי. יתרון נוסף הוא הוא החיבור הישיר לרשת החשמל, ובכך בעצם איננו צריכים להתעסק כלל במציאת סוללות והחלפתן. מפיצי הריח החשמליים מגיעים במגוון מידות המתאימים לחללים שונים. אנו נשמח לסייע לכם לאתר את מפיץ הריח החשמלי האולטימטיבי עבורכם, זאת בשיתוף המומחים שלנו.

 

 

מפיץ ריחות ללא סוללות

כולנו זוכרים את מפיצי הריחות המכאניים, לא רק שמדובר בשעבוד בתפעולם אלה שהפצת הריח היתה בלתי נסבלת. מפיץ ריח חשמלי ייקח מכם את כל ההתעסקויות המיותרות ויספק לכם בו זמנית את השירות המיוחל מכל מטהר אוויר. 

 

 

Smart Scent מפיצים ריחות נעימים

Smart Scent היא חברה מקצועית ואמינה עם רקורד של שנים ארוכות בשיתוף פעולה ועבודה עם מאות חברות גדולות בארץ ובעולם, אשר מתמחה במפיצי ריחות חשמליים לעסק. למפיץ ריח חשמלי פנו אלינו וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם. נציגנו ישמחו להגיע עד אליכם לייעוץ מקצועי ומקיף ולספק לכם את השירות הנדרש.

 

מפיץ ריח אוטומטי

מפיצי ריח אוטומטיים הינם מכשירים חשמליים שנטענים ישירות לחשמל או באמצעות בטריות, שאותם ניתן למקם בחללים שונים במטרה לספק ריח נעים. למפיץ ריח זה יתרונות רבים ואנו ממליצים על מפיץ ריח אוטומטי הפועל באופן שקט, על מנת שלא יפריע לכם בזמן שהוא מפיץ ריחות נעימים על פי בחירתכם. המפיצים שלנו מפיצים ריח ברחבי המבנה באופן שדואג לפיזור נעים בכל החללים, תוך כדי שימוש בטכנולוגיות חדשניות של אידוי שדואגות שהריח שבחרתם יישאר בחלל העסק לאורך זמן ומבלי לפגוע בשגרת החיים של העסק, באמצעות שימוש במפיצי ריח אוטומטיים שניתן בקלות להציב בכל מקום ונקודה במבנה. בנוסף מפיצי ריח אוטומטיים הם דרך גאונית להתמודד עם ריחות רעים, ללא צורך בהתעסקויות מיותרות.


היתרונות של מפיץ ריח אוטומטי

אחד היתרונות הגדולים של מפיץ ריח אוטומטי הינו הפעולה האוטומטית ללא בזבוז זמן בהפעלתו ותפעולו, דבר המאפשר לנו לספק ריח נעים לכל חלל בכל זמן נתון. יתרון נוסף של מפיץ ריח אוטומטי הוא המגוון הרחב שלו, המפיצים מגיעים בגדלים שונים, כאשר כל אחד מהם מותאם בדיוק לגודל החלל בו הוא ימצא. יתרון אחר הוא היכולת של הלקוח לבחור ריח ממגוון רחב של ריחות שמותאמים לו אישית, ולצרכים הנוספים, פרט ליצירת ריח נעים בחלל. עוד פתרון מצוין שמקבלים עם מפיץ ריח אוטומטי, הוא שמדובר במכשיר אוטומטי לחלוטין אשר מותאם באופן אישית לשעות הפעילות של העסק, גודל העסק ועוד פרמטרים רבים אשר נבדקים על ידי הצוות המיומן שלנו. אין צורך לשימוש בתרסיסים שהריחות שלהם מתפוגגים מהר או נדבקים לבגדים, עם מפיץ ריח אוטומטי נהנים מריח טוב, אחיד ומאוזן לאורך כל הזמן.

 

מפיץ ריח אוטומטי אמין ומקצועי

מפיצי ריחות אוטומטיים הם פתרון אמין לכל ריח רע שיכול לפקוד את העסק או המבנה שלכם. מפיץ ריח אוטומטי הוא מכשיר נוח ואמין שמתאים לכל כיס, ויספק לכם את ההגנה המושלמת מפני ריחות רעים. מלבד זאת, שירות התחזוקה החודשי שאנו מעניקים ללקוחותינו יאפשר לכם להיות בראש שקט שהעסק שלכם תמיד יריח מצויין וכי אתם בידיים טובות ומקצועיות.

Smart Scent מפיצים ריחות נעימים

Smart Scent היא חברה מקצועית ואמינה עם רקורד של שנים ארוכות בשיתוף פעולה ועבודה עם מאות חברות גדולות בארץ ובעולם, שמתמחה במפיצי ריחות אוטומטיים לבית או לעסק.

מטהר אוויר חשמלי

מטהרי אוויר חשמליים הם פתרון מושלם להבטיח אוויר נקי, מלא בריחות נעימים וללא כל מאמץ. מטהרי אוויר חשמליים כשמם כן הם, מחוברים לחשמל ומספקים טיהור אוויר וריח לאורך זמן רב וללא צורך בהתעסקויות מיותרות מצדכם. בניגוד למטהרי אוויר אחרים, מטהר אוויר חשמלי לא צורך סוללות שאותן צריך להחליף ומאפשר לכם טיהור אוויר וריח נעים בקלות. סודה של חברת  Smart scent טמון ביכולת ההתאמה לכל לקוח ולקוח, את מה שהוא צריך, תוך מציאת פתרון מדויק לכל חלל והתאמת מפיץ הריח הנדרש לעסקו.

 

מטהר אוויר חשמלי מותאם לכם אישית

אנו מבצעים מחקרים רבים על מנת לאמוד ולהעריך את פעולת טיהור האוויר באופן שוטף וכן  לייצר ריחות חדשים ולעדכן את מגוון השירותים שלנו, זאת מתוך הבנה שעלינו לספק התאמות ככל שהתנאים בשטח משתנים ובהתאם לצרכיו הספציפיים של כל לקוח. בנוסף אנו מבצעים מחקרים על מנת לחפש את הפתרונות הטובים ביותר לטיהור אוויר בחללים מאתגרים בכדי לספק מטהרי אוויר חשמלי לכל סוג בית עסק. בעזרת מספר צעדים פשוטים תוכלו לווסת את כמות הריח שתרצו לשחרר לחלל. כך, לפי הזמן אותו תקבעו, ישתחרר לחלל ריח נעים, שיפיג ואף ימנע ריחות רעים. מטהרי האוויר החשמליים נוחים להתקנה בכל חלל, וזמינים עבורכם בכל רגע נתון.

 

יתרונות מטהר אויר חשמלי

מטהר אויר חשמלי יכול להגיע במספר גדלים והוא מתאים לחללים בגדלים שונים והצוות המיומן שלנו יעניק לכם ייעוץ מקצועי תוף התאמה מדויקת של מטהר אויר חשמלי לגודל העסק. חשוב להבין שלא רק גודל העסק משפיע אלא גם אופי העסק האם מדובר בחנות או במסעדה עם מטבח פתוח? מספרה שמשתמשים בחומרים בעלי ריחות שונים ועוד. בשימוש במטהר אויר חשמלי, תחסכו לכם זמן מיותר של התעסקות עם התזות ישירות של ספרי מטהר, שלא יניב את התוצאה הרצויה. חברה מקצועית אשר מתעסקת עם מפיצי ריח חשמליים, תסייע לכם להתאים במדויק את המכשיר התאים לכם לגודל החלל וגם לבחור את הניחוחות שיתאימו לסוג ואופי החלל.

 

פנו אל המקצוענים

Smart Scent היא חברה מקצועית ואמינה למטהרי אוויר חשמליים, אמינים, ואיכותיים שישרתו אתכם לזמן רב. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולשמוע כיצד אנחנו יכולים לשפר את שגרתכם באמצעות מטהר אוויר חשמלי, איכותי ואמין. החברה מציעה מערך שירות לקוחות בפריסה ארצית. לא משנה מהיכן אתם, תוכלו ליהנות ממפיצי הריח המתקדמים שלנו ומשירות תחזוקה חודשי ברמה גבוהה.

מטהר אוויר אוטומטי

מטהרי אוויר אוטומטיים הם הפתרון האידיאלי שיעניק לבית העסק שלכם את הניחוח הנכון שיזמין כל אורח ושוהה. מטהר אוויר אוטומטי הוא אחד מהמכשירים שיבטיחו לכם שימוש שקט  שלא יפריע לכם ובו זמנית יפיץ ריחות נעימים על פי בחירתכם, וזאת ללא כל צורך מבחינתכם להתעסק עם תפעולו אלא חברתנו תדאג לכם עם שירות תחזוקה חודשי מקיף . המטהרים הייחודיים שלנו, עובדים עבורכם 24/7 לאורך כל ימות השנה, ומפזרים את האוויר הצלול בחלל המבנה כך שפרט לניחוחות הטובים, מתבצע גם טיהור האוויר תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות של אידוי הדואגות שהאוויר הנקי והריח שבחרתם יישארו בעסק לאורך זמן וזאת מבלי לפגוע בשגרת החיים של העסק. את המטהרים ניתן להציב בקלות בכל מקום ונקודה במבנה.

 

 

מטהר אוויר אוטומטי – מעבדות ומחקר

את המחקר אנו מבצעים במעבדות שלנו, בהן אנו חוקרים באופן קבוע את תחום טיהור האוויר ולפיו אנו מעדכנים את הציוד של לקוחותינו ואת השירות. אנו דואגים לבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת למצוא את הדרך הטובה ביותר לטהר אוויר באופן אוטומטי. צוות החוקרים שלנו עובד ימים ולילות על מנת ללמוד ולשכלל את כל הידוע לנו בנוגע לטיהור אוויר במקומות שונים, עבור שלל לקוחותינו בארץ ובעולם. בזכות הידע הרב שצברנו בתחום אנו יודעים כיצד להתאים עבור הלקוחות והחללים, את הכלים המתאימים ביותר על מנת לטהר באופן אולטימטיבי את האוויר. בעזרת הצוות המקצועי שלנו הכולל יועצי ריח ועוד, תוכלו לקבל מענה לכל שאלה ובקשה והם ילוו אתכם בכל עד לתוצאה הדרושה.

 

 

הטובים ביותר לטיהור האוויר

Smart Scent היא הכתובת שלכם למטהרי אוויר אוטומטיים, אמינים שישרתו אתכם לאורך זמן רב. אנו מאמינים שאמינות, איכות ועמידה בזמנים הינם ערך עליון אל מול כל לקוח, בליווי הידע העשיר שצברנו ובשיתוף פעולה ועבודה על פי סטנדרטים של איגוד הריחות הבינלאומי (IFRA). אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולשמוע כיצד אנחנו יכולים לשפר את חייכם באמצעות מטהר אוויר אוטומטי, איכותי ואמין.

 

שדרגו את חווית הקניה בעסק שלכם!
השאירו פרטים ונציג סמארט סנט יחזור אליכם בשעות הקרובות
דילוג לתוכן