מפיצי ריח לבתי מלון – חשמליים ואוטומאטיים

כל בעל בית מלון יודע שחוויית האירוח מורכבת לא רק מהפרטים הגדולים, אלא יורדת עד להיבטים הקטנים ביותר. אכן, לצד העיצוב, השירות, המנות, הספא, הריהוט וכדומה – יש גם את הפרטים הקטנים שמגיעים עד לניחוח השורה במקום. בדיוק למען מטרה זו מציעה חברתנו מפיצי ריח לבתי מלון המבוססים על טכנולוגיית האידוי, ומעניקים את הפתרון המושלם לכל מרחב ובכל גודל.

חשיבותם של ריחות בבתי מלון

מפיץ ריח לבתי מלון נועד לתת מענה לכמה סוגיות מהותיות. ראשית, אתם בוודאי יודעים כי בבתי מלון ובתי הארחה לסוגיהם יש כמה “מפגעי ריח משמעותיים”, למשל של עשן סיגריות הבוקע מאזורים שונים, שלמרות שהם אסורים לעישון עדיין יש אנשים שאינם מכבדים את תקנות המקום. כמו כן, יש לא מעט מלונות השוכנים באזורים עירוניים הומים ואליהם יכולים לחדור מבחוץ ריחות של עשן מכוניות, מפעלים וכדומה. בנוסף, ישנם ניחוחות שאינם בהכרח נעימים הבוקעים מהמטבח התעשייתי של המלון, שעולים ממצעים ומגבות משומשים, ועוד הרשימה ממשיכה. מפיצי ריח לבתי מלון של חברתנו נותנים מענה מצוין לסוגיה זו, עם ניחוח נעים ונקי הניתן לבחירה אישית, אשר מטהר את האוויר מכל הריחות הבלתי רצויים שנמצאים בו. 

שנית, מה שכל מלון שואף אליו הוא להכניס את האורחים אל מעין “עולם אחר”, עולם מוגן ובטוח, שקט ושליו, מנותק מההמולה היומיומיות על הרעשים והריחות שלה, פינה המאפשרת לנוח, להירגע ולהשאיר מאחורה את הדאגות והטרדות. מפיץ ריח לבתי מלון לא רק עוזר ביצירת החיץ בין האווירה השוררת במלון לבין העולם שבחוץ, אלא גם תורם רבות לעיצוב האווירה המסוימת. אכן, באמצעות ניחוחות ניתן להשפיע בצורה עמוקה על חוויית האירוח, על השלווה, על תחושת הסדר והניקיון ועל שביעות הרצון של האורחים. הניחוחות מצטרפים אל האלמנטים האחרים שמהם מורכבת חוויית האירוח, החל בשטיחים שבמסדרונות ועד ללובי המטופל, ועושים זאת באופן הרמוני בהתאם לסגנון, לאווירה ולמיתוג המבוקש.

אין כל ספק בכך שריחות משחקים תפקיד חשוב ביצירת הרושם של האורח, החל ברושם הראשוני ועד לשביעות הרצון הכללית הגורמת לו בסופו של דבר להמליץ על המקום לאחרים, וגם לחזור אליו שוב ושוב על מנת להתארח. אכן, אפילו מלון מושקע ביותר אשר מסיבה זו או אחרת שורר בחלקים שלו ריח לא נעים, עלול לסבול מפגיעה במוניטין אצל אורח אחד או קבוצת אורחים, שכן החוויה היא הוליסטית ואינה תלויה אך ורק באלמנט זה או אחר. יתרה מכך, חוש הריח הינו חזק במיוחד ביצירת זיכרונות ומלווה את האדם עוד לתקופה ארוכה, גם אם אינו זוכר אותו בדיוק. עומק ההשפעה הוא הזדמנות לבית המלון לעורר חוויות טובות, אסוציאציות נעימות וכמובן גם זיכרונות טובים מתקופת האירוח.

למה לבחור במפיצי הריח שלנו?

אנו בטוחים שאתם מודעים לסוגיית הריח במלון שלכם ולפחות במידת מה מודעים לחשיבותה. לשם כך סביר להניח שכבר נעשה שימוש באמצעים שונים, כגון תרסיסים שמתיזות עובדות המלון בחדרים ובמסדרונות, מפיצים על סוללות שעובדים בלובי ובחללים גדולים יחסית, נרות ריחניים בספא וכדומה. ואולם, מפיצי ריח לבתי מלון של חברתנו מספקים מענה הרבה יותר יעיל, נוח ואטרקטיבי. קודם כל, מדובר במפיצים העובדים בטכנולוגיית אידוי, ולכן הניחוחות נשארים זמן רב יותר באוויר בהשוואה לתרסיסים. בנוסף, את המפיצים שלנו ניתן לתכנת לעבודה או להפסקת פעילות בהתאם לצרכים הספציפיים של בית המלון, על שעות העומס, שעות השינה, שעות הארוחות וכדומה.

כמו כן, מפיץ ריח חשמלי לבתי מלון שאנו מספקים אינו זקוק לסוללות. הוא מחובר ישירות לחשמל וצריכת האנרגיה שלו נמוכה ביותר, כך שגם בשימוש רצוף הוא לא יורגש בהוצאות החשמל של בית המלון. כמובן שגם אין צורך לדאוג לתחלופת, קניית או הטענת הסוללות. ואם לא די בכך, אנו מציעים אינספור סוגים של ניחוחות שאותם ייצרה המעבדה שלנו בהתאם לדרישות איגוד הריחות הבינלאומי. נציגינו ישמחו להגיע אליכם עם מזוודת ריחות עמוסה כל טוב, להמליץ לכם על ריחות מתאימים ולעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

אם יש לכם עוד שאלות בנושא ואם אתם מעוניינים במידע מקצועי, או שאחד מנציגינו ייצור אתכם קשר, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו כעת.

חברת סמארט סנט מתמחה בהפצת ריח ומעניקה שרות לאלפי עסקים בארץ ובעולם