מפיצי ריח לחנויות

מפיצי ריח לחנויות – הפתרון הטוב ביותר!

מפיצי ריח לחנויות כבר הפכו נפוצים למדי בשנים האחרונות, והביקוש עבורם רק הולך וגובר – ובצדק. למעשה, מדובר בחלק בלתי נפרד מהאווירה והסגנון השוררים בחנות וגם מאמצעי השיווק השונים שהיא מפעילה על מנת למשוך לקוחות ולהשאיר אותם נאמנים.

לקוחות ממליצים

Shany Cohen
קרא עוד
שירות מעולה. מבחר מדהים ומגוון מטורף של ריחות! מרוצה מאוד מהמוצר ועוד יותר מהיחס והשירות.
aviya rachl
קרא עוד
ממליצה מאוד על המוצר הזה! יש לנו עסק בקומה -1 והיה ריח של עובש ורטיבות לאחר יעוץ עם שי החלטנו להתקין את המפזר ריח בעסק והריח מדהים !שינה לנו את החוויה של השהות, הלקוחות מרגישים והריח נעים מאוד!! ממליצה מאוד
דפנה אוזן
קרא עוד
אחרי הרבה חברות שבדקתי בתחום הם הכי טובים, מכל הבחינות. שרות, יחס, ריחות, מכשירים. הכל מצוין!
Marina Farberman
קרא עוד
חברה המליצה לי על המפיצים בזמנו והזמננו למשרד שלנו. חייבת להגיד שמאז יותר כיף ונעים להגיע לעבודה. מיותר לציין כמובן שהחברה ב-smartcent אדיבים ומקסימים.
Betty Hilely
קרא עוד
משתמשת בשירות שלהם כבר כמה חודשים, אנשים סבלניים ואמינים ממליצה בחום! (מסעדת קנקי סושי) עבדתי עם לא מעט חברות אין מה להשוות בכל הרמות !!!!!!!!!
Din ben shitrit
קרא עוד
מגיעים כמו שעון, תמיד בזמן! כבר החלפתי 3 פעמים את הריחות וכל פעם אני מופתע לטובה מחדש!

הקשר שבין הפצת ריח בחנויות ושביעות רצון לקוחות

מחקרים רבים כבר נערכו לגבי האופן שבו ריחות משפיעים עלינו. אמנם, חלקים גדולים מההשפעה עדיין נסתרים מהעין אולם אין חולק על כך שהם קיימים ומשמעותיים. בין היתר, ריחות מעוררים באנשים זיכרונות עמוקים, תחושות נעימות (או לא נעימות), סיטואציות ומקומות שאהבו (או לא אהבו), חוויות ואירועים, ואף משפיעים באופן מהותי על מצב הרוח. וכידוע, מצב הרוח של הלקוח הוא בדיוק מה שבעלי חנויות רוצים לשפר על מנת להגדיל את הסיכוי לקנייה.

 

 

בדיוק מסיבה זו אנו רואים בשנים האחרונות עלייה משמעותית במספר מפיצי ריח לחנויות המוצעים בשוק. עם הזמן מחלחלת יותר ההבנה לגבי מגוון הגורמים המשפיעים על הנכונות להיכנס לבית עסק ולקנות בו מוצרים, וגם להיפך – מה שמייצר חוויה בלתי נעימה. אתם בוודאי מבינים כיצד מרגיש לקוחו הנכנס לחנות ונתקל בריח רע של עובש, של מזון מקולקל, של מוצרים בלויים, של צבעי קירות וכדומה. זאת לעומת החוויה של לקוח המבלה בחנות שיש בה בנוסף להכל גם ניחוח נעים ומזמין. 

 

 

יתרה מכך, באמצעות מפיץ ריח לחנות שלנו אתם יכולים לבחור מבין קשת רחבה מאוד של ניחוחות (יש לנו אלפים כאלו). המשמעות היא שכל בעל חנות יכול לבחור את הריחות שהכי מתאימים לסגנון, לאווירה ולמיתוג של העסק. לדוגמא, יש חנויות הפונות לקהל יותר צעיר ונמרץ ולכן יעדיפו ניחוחות יותר מרעננים ותוססים, ולעומתן יש חנויות יותר מכובדות ומעונבות שיעדיפו ניחוח עמוק ומתקתק. במילים אחרות, הריח שיש בחנות הוא חלק בלתי נפרד מהמיתוג שלו, מהאופן שבו הלקוח תופס אותה, מהנכונות שלו להמליץ עליה לאחרים, ומהרצון לחזור שוב ולקנות מוצרים.  

 

 

למעשה, דווקא חוש הריח מבין כל הריחות מגיע אל העומקים הגדולים ביותר ונשאר לזמן הממושך ביותר. על כן, שימוש נכון בניחוחות מתאימים יכול ליצור קשר ישיר אצל הצרכן בין שהייה בחנות, קניית המוצר וזיכרון טוב ונעים. כלומר, לא רק שהריחות יכולים לעודד את ההרגשה ואת הנכונות לקנייה, אלא גם להיזכר בה כחוויה טובה עוד לזמן ממושך. אכן, ממש כפי שעיצוב של אריזה או עיצוב ומיתוג ויזואלי של מדפים, קירות, עמדות מכירה וחנויות בכלל משפיע עלינו, כך גם הניחוחות השורים בהם. כידוע, תכנון המיתוג והאווירה של החנות צריך לקחת בחשבון כל אלמנט שיכולה להיות לו השפעה, והריח אינו נפקד מהרשימה.

 

 

ריח נעים בחנות – הפתרון המושלם

על לקוחות חברתנו לאורך השנים נמנים אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים וממגזרי המשק השונים החל בבתי מלון ועד למסעדות ובתי קפה. לקוחות אלו למדו ויודעים להעריך את ערכם של ריחות טובים, הן מצד הלקוח והמכירות והן מצד הסגנון וההרגשה הכללית בחנות. למעשה, גם העובדים הקבועים בהחלט מודעים לכך שכן הניחוחות גם תורמים ליצירת סביבת עבודה נעימה ומרעננת. ואת כל זה משיגים בצורה פשוטה, קלה, חסכונית ולגמרי אוטומטית.

 

 

מפיץ הריח כפי שאנו משווקים יודע לעשות את העבודה לגמרי בעצמו, כך שבעלי החנות והעובדים בכלל לא יצטרכו להתעסק איתו. ההתעסקות היחידה היא בתכנות הראשוני (שהוא קל ופשוט מאוד וממילא נהיה שם בשביל להסביר הכל), של תוכנית העבודה. כלומר, ניתן לקבוע מראש את השעות שבהם הוא יעבוד והשעות שבהן הוא ישבות, שהן כמובן השעות שבהן החנות לא פעילה וסגורה. מעבר לכך, מדובר במכשיר חסכוני בצריכת החשמל שעובד על מתח של 12V, והוא גם שקט במיוחד וקומפקטי כך שאין סיכוי שיפריע אפילו במעט להתנהלות השוטפת או לעיצוב החנות.

 

 

יש לציין כי אנו מציעים מספר סוגים של מכשירים המתאימים לחנויות בגדלים שונים, החל באולמות תצוגה גדולים במיוחד, דרך חנויות רהיטים ועד לחנויות צנועות יותר בגודלן. כך למשל, ניתן לבחור מפיץ ריח לחנות המכסה שטח של עד ארבע מאות מטרים רבועים, מפיץ המכסה עד מאה חמישים או מאה מטרים רבועים. ואם אינכם בטוחים לגבי המכשיר או הניחוחות שהכי מתאימים לכם, אנו תמיד נמצאים כאן עבורכם ונשמח לספק מענה לכל השאלה והתלבטות.

 

חברת סמארט סנט מתמחה בהפצת ריח ומעניקה שרות לאלפי עסקים בארץ ובעולם.

מפיצי ריח לחנויות

מידע נוסף בנושא

מפיצי ריח לחנויות

כיום כל בעל חנות מבין שהריח של החנות הוא אחד מהדברים החשובים ביותר, בהם נתקלים הלקוחות כבר עם כניסתם למקום. לכן מפיצי ריח לחנויות הפכו כבר מזמן למתקן חובה בכל חנות ובעלי משמעות בשנים האחרונות, לפסיכולוגיה השיווקית בה משתמש צוות החנות. ריח טוב בחנות יכול להשפיע מאוד על החוויה של הקונים ולצייר אותה בגוונים נעימים או להרוס אותה לחלוטין באמצעות ריחות לא נעימים. כל המחקרים בתחום חוש הריח מצביעים על כך שמטרתו להניע אותנו ממקומות שלילים וגורמים שלילים ועל כן בעלי חנויות חייבים לרתום את חוש הריח למלאכת המכירה ולחוויית הקנייה בחנות.

 

Smart Scent מפיצים ריחות נעימים בחנויות

Smart Scent היא חברה מקצועית ואמינה עם רקורד של שנים ארוכות בשיתוף פעולה ועבודה עם מאות חברות גדולות בארץ ובעולם, שמתמחה במפיצי ריח לחנויות שונות.

מפיצי ריח לחנויות – בשלל ריחות

מפיצי ריחות כבר מזמן אינם רק נרות ריחניים ומפיצי ריחות שעלינו להפעיל ידנית. בזכות הקדמה שוק מפיצי הריחות רווי בפתרונות שונים להפיץ ריח נעים שיספק לחנות שלכם את האווירה לקנייה מהנה. ממפיצי ריחות חשמליים למפיצי ריח אוטומטיים, המגוון רחב וגדול. לחנויות אנו ממליצים על בחירה במפיץ ריח קומפקטי ואוטומטי שניתן לחבר למערכת החשמלית או להפעיל באמצעות בטריות מתחלפות. על מנת לחסוך מכם ומצוות החנות התעסקות מיותרת, אנו ממליצים לבחור במפיצי ריח לחנויות אוטומטיים שיסירו מכם את האחריות לריח בחנות ויפתרו כל בעיה של ריח. פשוט בחרו בזמני ההפצה ותנו למכשיר לעשות את מה שהוא תוכנן בשבילו. אנו מספקים מגוון מפיצי ריחות מסוגים שונים, בגדלים שונים, אמינים, איכותיים שישרתו את העסק שלכם לזמן רב. המומחים שלנו עושים שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות להפצת ריחות על מנת לספק לכם וללקוחותיכם סביבת קנייה עם אוויר נקי בליווי ריחות בהתאם לבקשת הלקוח ובהתאמה לקונספט החנות. אנו מאמינים שאמינות, איכות ועמידה בזמנים הינם ערך עליון אל מול כל לקוח, בליווי הידע העשיר שצברנו ובשיתוף פעולה ועבודה על פי סטנדרטים של איגוד הריחות הבינלאומי (IFRA). על מנת לספק לכל בעלת או בעל חנות את הריח שיזמין תפוקות גבוהות.