מפיצי ריח למרפאות

מפיצי ריח למרפאות וקליניקות

חברת סמארט סנט מזמינה אתכם ליהנות מכל היתרונות של הדור החדש של מפיצי ריח למרפאות. מדובר במפיצים חשמליים ואוטומאטיים שאינם פועלים על סוללות, שקטים לחלוטין ועובדים על טכנולוגיית האידוי שמשאירה את הניחוח בחלל האוויר לאורך זמן ממושך. כל התמציות והניחוחות שאנו מייצרים במעבדה עומדים בדרישות איגוד הריחות הבינלאומי ובעלי אישור מכון התקנים הישראלי – מת"י.

לקוחות ממליצים

Shany Cohen
קרא עוד
שירות מעולה. מבחר מדהים ומגוון מטורף של ריחות! מרוצה מאוד מהמוצר ועוד יותר מהיחס והשירות.
aviya rachl
קרא עוד
ממליצה מאוד על המוצר הזה! יש לנו עסק בקומה -1 והיה ריח של עובש ורטיבות לאחר יעוץ עם שי החלטנו להתקין את המפזר ריח בעסק והריח מדהים !שינה לנו את החוויה של השהות, הלקוחות מרגישים והריח נעים מאוד!! ממליצה מאוד
דפנה אוזן
קרא עוד
אחרי הרבה חברות שבדקתי בתחום הם הכי טובים, מכל הבחינות. שרות, יחס, ריחות, מכשירים. הכל מצוין!
Marina Farberman
קרא עוד
חברה המליצה לי על המפיצים בזמנו והזמננו למשרד שלנו. חייבת להגיד שמאז יותר כיף ונעים להגיע לעבודה. מיותר לציין כמובן שהחברה ב-smartcent אדיבים ומקסימים.
Betty Hilely
קרא עוד
משתמשת בשירות שלהם כבר כמה חודשים, אנשים סבלניים ואמינים ממליצה בחום! (מסעדת קנקי סושי) עבדתי עם לא מעט חברות אין מה להשוות בכל הרמות !!!!!!!!!
Din ben shitrit
קרא עוד
מגיעים כמו שעון, תמיד בזמן! כבר החלפתי 3 פעמים את הריחות וכל פעם אני מופתע לטובה מחדש!

חברת סמארט סנט מזמינה אתכם ליהנות מכל היתרונות של הדור החדש של מפיצי ריח למרפאות. מדובר במפיצים חשמליים ואוטומאטיים שאינם פועלים על סוללות, שקטים לחלוטין ועובדים על טכנולוגיית האידוי שמשאירה את הניחוח בחלל האוויר לאורך זמן ממושך. כל התמציות והניחוחות שאנו מייצרים במעבדה עומדים בדרישות איגוד הריחות הבינלאומי ובעלי אישור מכון התקנים הישראלי – מת"י.

 

 

על ריחות במרפאות וקליניקות

מפיץ ריח למרפאות בא לתת מענה לסוגיה חשובה ביותר. כידוע, כאשר אנשים מגיעים למרפאה הם עושים זאת על מנת להחלים ולהרגיש כי הם מצויים בידיים טובות. על כן, מרפאה צריכה לעורר רשמים נקיים ואף סטריליים, נעימים ומרגיעים, ובוודאי ללא ריחות העלולים להכביד על הנשימה או לייצר תחושות בלתי נעימות. הבעיה היא כמובן, שבמרפאות דווקא יש כמה מקורות לריחות שאינם נתפסים כנעימים במיוחד, לדוגמא ריחות המגיעים מהשירותים, של תרופות למיניהן, של חומרי ניקיון חזקים וכדומה. אפילו הריחות של תרופות וחומרי ניקיון, למרות מטרתם הטובה והברורה, מייצרים אצל חלק גדול מהאנשים תחושות לא נעימות ומעוררים זיכרונות בעייתיים, שאינם תורמים לרגיעה ולשביעות הרצון. ריחות אלו נוטים להסתנן מחדרי הטיפול אל חדר ההמתנה והלובי של המרפאה או הקליניקה, ולהעיב על השהייה בהם וההמתנה לטיפול. מפיץ ריח במרפאות נותן מענה לסוגיה זו.

 

 

למה לבחור בחברתנו

עוד לפני שנספר על מפיצי ריח למרפאות שאנו מספקים, המקנים יתרונות מרובים לעומת מוצרי ניחוח אחרים הקיימים בשוק, חשוב לנו להגיד כמה מילים על הבחירה בחברתנו. קודם כל, סמארט סנט היא חברה גדולה הפועלת בפריסה ארצית רחבה. הדבר מאפשר לנו להעניק שירות לקוחות מהיר, זמין ויעיל, עם שירות חודשי קבוע בו אנו מגיעים אליכם עד להחליף שמנים וסננים ולהחליף חלקים במידת הצורך, דבר המקנה לכם שקט נפשי. אבל שירות הלקוחות שלנו אינו מתמצה רק בביקור החודשי והקבוע במרפאה או בקליניקה. כל מי שרוכש מאיתנו מפיץ ריח למרפאות נהנה מזמינות מסביב לשעון של שירות הלקוחות, אליו ניתן לפנות באופן טלפוני וגם במייל, דרך האתר שלנו ובווטסאפ, ולקבל מענה לכל בעיה או שאלה.

 

 

מעבר לכך, כל התמציות שאנו מייצרים במעבדה עומדות כאמור בתקן הישראלי הנדרש, וכן בדרישות איגוד הריחות הבינלאומי IFRA. בנוסף, מדובר במכשירים מתקדמים שאחד היתרונות הבולטים שלהם הוא האפשרות לחברם למערכת מיזוג אוויר מרכזית, ובכך לספק מענה מצוין לכל חלל וחדר במרפאה. המכשירים שלנו יכולים לכסות חללים בכל גודל, החל בקטנים ועד לעצומים, עם שליטה מלאה שלכם באופן פעולתם.

 

 

מכשירים אוטומטיים לחלוטין

יש כמה יתרונות ייחודיים שמעניקים מפיצי ריח למרפאות של חברתנו. כך לדוגמא, מדובר במכשירים שפשוט לא צריך להתעסק איתם. כל שצריך לעשות הוא לתכנת אותם מראש לשעות העבודה ומכאן והלאה הם פועלים או מפסיקים פעילות בהתאם לתוכנית. שנית, הם עובדים על מתח של 12V כך שצריכת החשמל שלהם מינימאלית. בנוסף, עם המכשירים האלו אין צורך להחליף סוללות או להתעסק עם אחסון של המון בקבוקים, דבר הגוזל זמן מאנשי הצוות האדמיניסטרטיבי במרפאה. ועם המכשירים שלנו גם לא תצטרכו יותר להתעסק עם תרסיסי ריח למיניהם, שאת הריח שלהם לא כול האנשים אוהבים, והניחוחות שלהם גם נשארים פחות זמן בחלל האוויר באופן יחסי לטכנולוגיית האידוי שלנו.

 

 

לבחור את מפיץ הריח שמתאים למרפאה ולקליניקה

כיום, כאשר חלק גדול מאוד מהרפואה בישראל הינו פרטי, עולה לא פעם שאלת המיתוג של המרפאה. בין אם מדובר במרפאת מומחים גדולה, במרפאת שיניים, אף אוזן גרון, קליניקה של רופא נשים וכן הלאה – בימינו מושקעת לא מעט מחשבה באווירה שמעוניינים ליצור במקום. אכן, הלקוחות מצביעים ברגליים ולמרות שהחשוב ביותר תמיד היה ויהיה טיב השירות הרפואי, הרי שישנה חשיבות גדולה גם לעיצוב חדר ההמתנה, לאווירה בחדרי ההתאוששות, לנוחות הכיסאות, לאופן שבו משווקים את הקליניקה באינטרנט וברשתות החברתיות וכדומה. אחד האלמנטים הללו המצטרף אל האווירה שנוצרת במרפאה, הוא הניחוח המיוחד שמאפיין אותה. 

 

 

בדיוק למען מטרה זו אנו מציעים מאות רבות של ניחוחות ייחודיים, אשר חלקם מתאימים מאוד למרפאות. נציגינו ישמחו להציג בפניכם ולספר לכם על הריחות המתאימים, בהתאם למיתוג של המרפאה ולאווירה שמעוניינים ליצור בה.