מפיצי ריח למשרדים

מפיצי ריח למשרדים של סמארט סנט – בחירה מתבקשת!

אם יש לכם משרד אתם בוודאי מודעים לעובדה שסביבת העבודה משפיעה רבות על שביעות הרצון של העובדים, על הלקוחות והשותפים העסקיים שנכנסים, ועל האווירה הכללית. אחד האלמנטים האלו שכיום זוכה לפתרון מעולה ומתקדם, הוא הריח השורר בסביבת המשרד. מדובר בפתרון המגיע ישר עד אליכם בדמות מפיצי ריח למשרדים אשר מעניקים שליטה אופטימאלית בתדירות הריח ובעוצמתו, בניגוד לכל סוגי מטהרי האוויר ומפיצי הריח בתרסיסים למיניהם.

מפיצי הריח שלנו מתאימים לכל חלל
ממשרדים קטנים ועד מלונות ואולמות אירועים גדולים

מפיץ ריח מדגם SM 100
מתאים לחללים קטנים​

מפיץ ריח מדגם SM 150
מתאים לחללים בינוניים​

מפיץ ריח מדגם SM 400
מתאים לחללים גדולים

לקוחות ממליצים

Shany Cohen
קרא עוד
שירות מעולה. מבחר מדהים ומגוון מטורף של ריחות! מרוצה מאוד מהמוצר ועוד יותר מהיחס והשירות.
aviya rachl
קרא עוד
ממליצה מאוד על המוצר הזה! יש לנו עסק בקומה -1 והיה ריח של עובש ורטיבות לאחר יעוץ עם שי החלטנו להתקין את המפזר ריח בעסק והריח מדהים !שינה לנו את החוויה של השהות, הלקוחות מרגישים והריח נעים מאוד!! ממליצה מאוד
דפנה אוזן
קרא עוד
אחרי הרבה חברות שבדקתי בתחום הם הכי טובים, מכל הבחינות. שרות, יחס, ריחות, מכשירים. הכל מצוין!
Marina Farberman
קרא עוד
חברה המליצה לי על המפיצים בזמנו והזמננו למשרד שלנו. חייבת להגיד שמאז יותר כיף ונעים להגיע לעבודה. מיותר לציין כמובן שהחברה ב-smartcent אדיבים ומקסימים.
Betty Hilely
קרא עוד
משתמשת בשירות שלהם כבר כמה חודשים, אנשים סבלניים ואמינים ממליצה בחום! (מסעדת קנקי סושי) עבדתי עם לא מעט חברות אין מה להשוות בכל הרמות !!!!!!!!!
Din ben shitrit
קרא עוד
מגיעים כמו שעון, תמיד בזמן! כבר החלפתי 3 פעמים את הריחות וכל פעם אני מופתע לטובה מחדש!

בין לקוחותינו

למה הריח על כך חשוב במשרד?

לפני הכל, ראוי לציין שלאורך השנים האחרונות חלה עלייה מתמדת במודעות חברות ועסקים לחשיבות ההון האנושי, הנחשב כיום למשאב היקר ביותר של הארגון. עקב כך משקיעים בעובדים לא מעט כספים, החל בארגון ימי גיבוש וצוות ועד לדאגה לסביבת עבודה מצוינת. למעשה, מחקרים רבים מעידים כי סביבת עבודה נעימה, נקייה ומסודרת תורמת רבות להרגשתו של העובד, להערכתו את המקום שמעסיק אותו, להזדהותו עם הארגון, ולהגדלת תפוקתו. ואפילו בלי ההרגשה המסוימת הזאת, כאשר הסביבה המשרדית נעימה לשהייה העובדים יכולים לשמור על יותר מיקוד, להתרכז במשימות לאורך זמן, ללא בעיות או טרדות מיותרות.

 

 

אכן, בתחום זה של עיצוב סביבות עבודה משרדיות יש אלמנטים רבים שמשחקים תפקיד, החל בארגון נכון של פריטי אחסון, דרך העיצוב והגוונים ועד למוצרים ארגונומיים. אחד המרכיבים האלו שלעיתים הוזנח מפני שעד היום לא היה קיים פתרון מספק עבורו, הוא הריח. אכן, יש לנו חמישה חושים וסביבת העבודה לא מושפעת רק מהשקט/רעש או ממראה נאה/מכוער של המשרד, אלא במידה לא פחותה גם מהריח. למעשה, חוש הריח הוא העתיק ביותר מבין החושים וזה שיש לו את החיבור הישיר ביותר אל המוח. המשמעות היא שריחות משפיעים עלינו בצורה מיידית ומובהקת, ומחקרים רבים הראו כי הם משפיעים על מצב הרוח, על הזיכרון, על הריכוז ועוד. בדיוק מסיבה זו מפיץ ריח למשרד הוא אלמנט שלא כדאי לוותר עליו.

 

 

ולפני שנמשיך, נזכיר כי מלבד העובדים יש מבקרים נוספים במשרד, ביניהם לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים. גם עליהם הריחות במשרד כמובן משפיעים. לא הייתם רוצים חלילה שהלקוחות ייתקלו בריחות לא נעימים של עובש או רהיטים בלויים, ומאידך לא הייתם רוצים שייתקלו ענני תרסיס כבדים שממש חונקים עם ריחות בלתי נסבלים. נהפוך הוא, אנשים מגיבים היטב לריחות נעימים וקלילים, ועם מפיצי ריח למשרדים תוכלו לשלוט בהם בקלות ובכך לתרום לשביעות הרצון ולנכונות של המבקרים לשתף אתכם פעולה ולחזור לביקורים נוספים.

 

 

למה לבחור במפיצי הריח שלנו למשרד שלכם?

מפיץ ריח למשרד כמו שלנו הפועל בשיטת האידוי, תורם להישארות מולקולות הריח באוויר לזמן הרבה יותר ממושך, ובמילים אחרות – הריח נשמר במשרד מבלי שצריך להשתמש שוב ושוב בתרסיס. יתר על כן, המפיצים שלנו מגיעים עם מערכת בקרה שיודעת כיצד לפזר את הריח לכל החללים במשרד באופן שווה, מבלי ליצור אזורים נבדלים בריחם באופן משמעותי. את הריחות עצמם מכין צוות מחקר של סמארט סנט אשר לוקח בחשבון שורה ארוכה של צרכים המאפיינים בתי עסק, קהלי יעד ומשרדים שונים, דבר המאפשר התאמה אופטימאלית של הריחות לאופי המשרד שלכם. זאת, לרבות סוגי ניחוחות שתתקשו מאוד למצוא בשווקים הרגילים.

 

 

עוד יש לציין כי מערכת הבקרה של מפיצי ריח למשרדים כפי שאנו משווקים, ניתן לתכנון במועדים מיוחדים לפי בחירתכם. על פי רוב קיימות תוכניות המתייחסות חלקים שונים של הימים, כאשר המפיץ אינו עובד ואינו מבזבז חשמל או חומר כאשר המשרד אינו מצוי בשעות הפעילות. מעבר לכך, ישנם מכשירים מתקדמים כיום הפועלים עם חיישנים שמזהים מתי נדלקים ונכבים האורות במשרד, וישנם מכשירים עם אפליקציות המאפשרות שליטה מרחוק עם הטלפון הנייד.

 

 

מעבר לכך, מדובר במפיצים שקטים מאוד שאינם מפריעים בכלל לעבודה השוטפת במשרד, וניתן להציבם במקומות שונים שאינם יוצרים כל הפרעה אסתטית או פרקטית. אכן, השילוב בין עבודה שקטה ואמינה, ובין פיזור ריחות נעימים באופן אחיד בחלל, מעניקה פתרון אופטימאלי לצרכי משרדים מכל סוג וסדר גודל. זאת בין היתר, באמצעות מפיצי ריח למשרדים המגיעים בדגמים שונים ומתאימים לכל גדלי החללים.

 

 

מה מקבלים עם מפיצי הריח למשרד?

העבודה עם חברתנו לא רק מעניקה לכם מגוון רחב של ניחוחות מעולים לבחירה, ולא רק מכשירים אמינים המציעים פתרון מתקדם, אלא גם שירות לקוחות רציני ומקצועי. אכן, הפריסה הארצית הרחבה שלנו מאפשרת לנו להגיע לכל משרד בישראל, מהצפון ועד הדרום, על מנת להביא ולהתקין אצלכם את המכשיר, לחברו למערכת מיזוג האוויר במידת הצורך, לעזור בבחירת הניחוחות, להסביר על תפעולו הפשוט והנוח של המתקן, וכדי לספק שירות תחזוקה חודשי באופן שוטף.

 

אם יש לכם עוד שאלות לגבי מפיץ ריח למשרד, ואם אתם מעוניינים לקבל מידע על המכשירים שלנו, סוגי הריחות ואופן התפעול, הנכם מוזמנים לפנות אלינו. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע בהתלבטויות ובחירות ולענות על כל שאלה הנוגעת אל מפיצי ריח משרדיים.

מפיצי ריח למשרדים

מפיצי ריח למשרדים

עובדי משרד, ולא משנה במה עוסק המשרד, נמצאים במרבית שעות היום בעבודה. רובם נמצאים לאורך היום במשרד מבלי לצאת ממנו, ולכן חשוב מאוד לדאוג להם לסביבת עבודה הולמת, ובתוך כך לדאוג לריחות נעימים ואוירה נינוחה. מפיצי ריח למשרדים מספקים את הפתרון המושלם לכל משרד באמצעות הפצת ריח נעים ומזמין. לחלק מאתנו יש רגישות לריחות מסוימים. לכן חשוב מאוד לוודא כי הריח במשרד מתאים לאווירה, ואינו גורם לאי נוחות. משרד הוא מקום יחסית קטן עם חלל מוגבל שמאכלס אנשים רבים ובהתאם לכך גם הניחוחות היומיומיים בו. מפיצי ריח למשרדים מספקים מענה יעיל ופשוט שמחליף את הריחות הלא נעימים בריחות מזמינים ומרגיעים. ישנם סוגים רבים של מפיצי ריחות למשרדים שמתאימים לסוגים שונים של מבנים, לכן אנו ממליצים להתייעץ בחברה אמינה ומקצועית שתדע להתאים את מפיץ הריח המושלם ביותר עבור העסק שלכם.

Smart Scent מפיצים ריחות נעימים

Smart Scent היא חברה מקצועית ואמינה עם רקורד של שנים ארוכות בשיתוף פעולה ועבודה עם מאות חברות גדולות בארץ ובעולם, שמתמחה במפיצי ריח למשרדים שונים. נציגנו ישמחו להגיע ולייעץ לכם בכל אזור בארץ.

מפיצי ריח למשרדים מכל הסוגים

משרדים שונים מעלים אתגרים שונים בכל הנוגע לריח , ממשרדים שממוקמים ליד כביש או במרכז העיר, כל משרד והריח הלא נעים שאיתו נצטרך להתמודד. חברת Smart Scent מתמחה במגוון רחב של פתרונות מפיצי ריח למשרדים שונים, בכדי לשמור על התפוקה והייצוגיות של כל משרד ולאפשר לכם ולשאר העובדים חוויה נעימה בזמן השהייה במשרד. אנו פועלים מתוך ניסיון של שנים ארוכות עם עסקים מגוונים ויודעים מה הם הפתרונות המושלמים עבור כל סוגי המשרדים. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קר ולשמוע מצוות המומחים שלנו איזה מפיצי ריח למשרדים מתאימים למשרד שלכם.

אנו מספקים מגוון מפיצי ריחות מסוגים שונים, בגדלים שונים, אמינים, איכותיים שישרתו את המשרד שלכם לזמן רב. בעזרת שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות להפצת ריחות נוכל להתאים את המוצר הייחודי עבורכם.  חברתנו עובדת על פי סטנדרטים של איגוד הריחות הבינלאומי (IFRA). על מנת לספק לכל משרד ריח מזמין ונעים.