מפיצי ריח למשרדים של סמארט סנט – בחירה מתבקשת!

אם יש לכם משרד אתם בוודאי מודעים לעובדה שסביבת העבודה משפיעה רבות על שביעות הרצון של העובדים, על הלקוחות והשותפים העסקיים שנכנסים, ועל האווירה הכללית. אחד האלמנטים האלו שכיום זוכה לפתרון מעולה ומתקדם, הוא הריח השורר בסביבת המשרד. מדובר בפתרון המגיע ישר עד אליכם בדמות מפיצי ריח למשרדים אשר מעניקים שליטה אופטימאלית בתדירות הריח ובעוצמתו, בניגוד לכל סוגי מטהרי האוויר ומפיצי הריח בתרסיסים למיניהם.

למה הריח על כך חשוב?

לפני הכל, ראוי לציין שלאורך השנים האחרונות חלה עלייה מתמדת במודעות חברות ועסקים לחשיבות ההון האנושי, הנחשב כיום למשאב היקר ביותר של הארגון. עקב כך משקיעים בעובדים לא מעט כספים, החל בארגון ימי גיבוש וצוות ועד לדאגה לסביבת עבודה מצוינת. למעשה, מחקרים רבים מעידים כי סביבת עבודה נעימה, נקייה ומסודרת תורמת רבות להרגשתו של העובד, להערכתו את המקום שמעסיק אותו, להזדהותו עם הארגון, ולהגדלת תפוקתו. ואפילו בלי ההרגשה המסוימת הזאת, כאשר הסביבה המשרדית נעימה לשהייה העובדים יכולים לשמור על יותר מיקוד, להתרכז במשימות לאורך זמן, ללא בעיות או טרדות מיותרות.

אכן, בתחום זה של עיצוב סביבות עבודה משרדיות יש אלמנטים רבים שמשחקים תפקיד, החל בארגון נכון של פריטי אחסון, דרך העיצוב והגוונים ועד למוצרים ארגונומיים. אחד המרכיבים האלו שלעיתים הוזנח מפני שעד היום לא היה קיים פתרון מספק עבורו, הוא הריח. אכן, יש לנו חמישה חושים וסביבת העבודה לא מושפעת רק מהשקט/רעש או ממראה נאה/מכוער של המשרד, אלא במידה לא פחותה גם מהריח. למעשה, חוש הריח הוא העתיק ביותר מבין החושים וזה שיש לו את החיבור הישיר ביותר אל המוח. המשמעות היא שריחות משפיעים עלינו בצורה מיידית ומובהקת, ומחקרים רבים הראו כי הם משפיעים על מצב הרוח, על הזיכרון, על הריכוז ועוד. בדיוק מסיבה זו מפיץ ריח למשרד הוא אלמנט שלא כדאי לוותר עליו.

ולפני שנמשיך, נזכיר כי מלבד העובדים יש מבקרים נוספים במשרד, ביניהם לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים. גם עליהם הריחות במשרד כמובן משפיעים. לא הייתם רוצים חלילה שהלקוחות ייתקלו בריחות לא נעימים של עובש או רהיטים בלויים, ומאידך לא הייתם רוצים שייתקלו ענני תרסיס כבדים שממש חונקים עם ריחות בלתי נסבלים. נהפוך הוא, אנשים מגיבים היטב לריחות נעימים וקלילים, ועם מפיצי ריח למשרדים תוכלו לשלוט בהם בקלות ובכך לתרום לשביעות הרצון ולנכונות של המבקרים לשתף אתכם פעולה ולחזור לביקורים נוספים.

למה לבחור במפיצי הריח שלנו?

מפיץ ריח למשרד כמו שלנו הפועל בשיטת האידוי, תורם להישארות מולקולות הריח באוויר לזמן הרבה יותר ממושך, ובמילים אחרות – הריח נשמר במשרד מבלי שצריך להשתמש שוב ושוב בתרסיס. יתר על כן, המפיצים שלנו מגיעים עם מערכת בקרה שיודעת כיצד לפזר את הריח לכל החללים במשרד באופן שווה, מבלי ליצור אזורים נבדלים בריחם באופן משמעותי. את הריחות עצמם מכין צוות מחקר של סמארט סנט אשר לוקח בחשבון שורה ארוכה של צרכים המאפיינים בתי עסק, קהלי יעד ומשרדים שונים, דבר המאפשר התאמה אופטימאלית של הריחות לאופי המשרד שלכם. זאת, לרבות סוגי ניחוחות שתתקשו מאוד למצוא בשווקים הרגילים.

עוד יש לציין כי מערכת הבקרה של מפיצי ריח למשרדים כפי שאנו משווקים, ניתן לתכנון במועדים מיוחדים לפי בחירתכם. על פי רוב קיימות תוכניות המתייחסות חלקים שונים של הימים, כאשר המפיץ אינו עובד ואינו מבזבז חשמל או חומר כאשר המשרד אינו מצוי בשעות הפעילות. מעבר לכך, ישנם מכשירים מתקדמים כיום הפועלים עם חיישנים שמזהים מתי נדלקים ונכבים האורות במשרד, וישנם מכשירים עם אפליקציות המאפשרות שליטה מרחוק עם הטלפון הנייד.

מעבר לכך, מדובר במפיצים שקטים מאוד שאינם מפריעים בכלל לעבודה השוטפת במשרד, וניתן להציבם במקומות שונים שאינם יוצרים כל הפרעה אסתטית או פרקטית. אכן, השילוב בין עבודה שקטה ואמינה, ובין פיזור ריחות נעימים באופן אחיד בחלל, מעניקה פתרון אופטימאלי לצרכי משרדים מכל סוג וסדר גודל. זאת בין היתר, באמצעות מפיצי ריח למשרדים המגיעים בדגמים שונים ומתאימים לכל גדלי החללים.

ומה עוד אתם מקבלים?

העבודה עם חברתנו לא רק מעניקה לכם מגוון רחב של ניחוחות מעולים לבחירה, ולא רק מכשירים אמינים המציעים פתרון מתקדם, אלא גם שירות לקוחות רציני ומקצועי. אכן, הפריסה הארצית הרחבה שלנו מאפשרת לנו להגיע לכל משרד בישראל, מהצפון ועד הדרום, על מנת להביא ולהתקין אצלכם את המכשיר, לחברו למערכת מיזוג האוויר במידת הצורך, לעזור בבחירת הניחוחות, להסביר על תפעולו הפשוט והנוח של המתקן, וכדי לספק שירות תחזוקה חודשי באופן שוטף.

אם יש לכם עוד שאלות לגבי מפיץ ריח למשרד, ואם אתם מעוניינים לקבל מידע על המכשירים שלנו, סוגי הריחות ואופן התפעול, הנכם מוזמנים לפנות אלינו. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע בהתלבטויות ובחירות ולענות על כל שאלה הנוגעת אל מפיצי ריח משרדיים.