מפיץ ריח לספא – נותנים לכם ראש שקט

כל אדם העובד בספא, בין אם מטפל או איש מנהלה, יודע עד כמה משחקת האווירה תפקיד מרכזי בחוויית האירוח, הטיפול והרגיעה של האנשים המגיעים אליו. אכן, בין אם מדובר בספא של בית מלון, מרכז אירוח רפואי או ספא העומד בפני עצמו – מושקעים מאמצים גדולים בעיצוב המקום, ביצירת ובשמירת אווירה מיטיבה ונעימה. לריחות יש משמעות גדולה בהקשר זה וכאן נכנסים לתמונה מפיצי ריח לספא של חברתנו.

חשיבותו של הריח בספא

כאשר אנשים נכנסים לספא יש להם מטרות שונות אולם באופן כללי ניתן לומר כי הכוונה היא להשיג רגיעה, מנוחה, ריפוי וחידוש אנרגיות. זאת עוזר להם הספא לקבל באמצעים שונים כגון הסאונה, הג’קוזי ומגוון רחב של טיפולים ועיסויים החל בשיאצו, דרך עיסוי שוודי ואיורוודי ועד לאבנים חמות. יחד עם זאת, מעבר לטיפולים עצמם יש חשיבות עצומה לאווירה התומכת, הרגועה והמרפאת ששוררת בספא. למעשה, ללא רקע כזה גם הטיפולים הטובים ביותר יתקשו להשיג את מטרתם. 

אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר ביצירת האווירה הנכונה, ואף במיתוג המקום, הוא הריח. ראשית, מפני שהריחות והניחוחות פועלים באופן ישיר על המוח ועל הנפש, הרבה מעבר לשכבות שעל פני השטח, ממש כפי שהעיסויים הגופניים למיניהם הולכים אל מעבר למילים. בין אם מדובר בניחוחות לבנדר, לימון, אקליפטוס, ריחות פירותיים, וניל וכדומה – הם פועלים על הנפש בצורה של רגיעה, בהעלאת זיכרונות טובים של חוויות נעימות ושל מקום בטוח ומוגן, בעוד שאר האלמנטים של הספא מהווים חלק בלתי נפרד מהתמונה. ואולם, בספא יש גם מוקדי ריח שאינם בהכרח נעימים, בין אם מדובר במגבות, סדינים, שמנים מסוגים שונים, זיעה על בגדים, ריחות המגיעים מבחוץ, ריחות הנובעים מהשירותים וכדומה. במידה שריחות אלו אכן מורגשים בספא הם יוצרים את האפקט ההפוך מהרצוי, והחוויה כולה הופכת להיות מוטלת בספק.

על מנת לייצר ריחות נעימים ומתאימים לאופי המקום ומטרותיו, כמעט בכל ספא נעזרים באמצעים שונים כגון נרות וקטורות, שבדרך כלל פועלים בתוך החדרים עצמם ומלווים את הטיפול. כך נוצר מצב של תחלופה גבוהה של מפיצי ניחוחות, התעסקות רבה בהם, והשפעה על סביבה מאוד קטנה יחסית שאיננה חורגת לרוב אל מעבר לחדר. אפשרות נוספת היא להשתמש במפיצי ריח שדורשים פחות התעסקות, אשר פועלים על סוללות ומציעים מספר סוגי ניחוחות לבחירה, ולעיתים גם משתמשים בתרסיסים מבקבוקים – בעיקר בשירותים. מפיצי ריח בספא של חברתנו נותנים מענה הרבה יותר טוב ונכון לצרכים ופותרים הרבה בעיות וסוגיות בצורה פשוטה וקלה.

למה לבחור מפיץ ריח לספא של חברתנו

מפיץ ריח לספא של חברתנו הוא מכשיר אוטומטי לחלוטין, כלומר כזה שאינו צריך בכלל להתעסק איתו. הוא עובד בשקט גמור מבלי להפריע בכלל להתנהלות או לאווירה בספא, והוא גם חשמלי כך שאינו מצריך התעסקות עם החלפת סוללות. אבל יותר מכך, מדובר במכשיר מתקדם שעובד בטכנולוגיית אידוי ויודע כיצד לפזר את הניחוח הנבחר בצורה מבוקרת בחללים השונים של הספא, כאשר ניתן לחברו את מערכת המיזוג המרכזית. בצורה זו ניתן לשלוט באופן מלא בניחוח השורה ומאפיין את הספא על עוצמתו ועל החללים השונים שלו, בצורה שאינה מוגבלת אך ורק לחדרי הטיפולים.

לא פחות חשוב מכך, בניגוד למגבלה הדי ברורה על כמות הניחוחות שניתן לבחור מהם באמצעי הפצת הריח האחרים, חברת סמארט סנט מציעה מאות רבות של ניחוחות ייחודיים שייוצרו במעבדה ועומדים בדרישות התקן הישראלי. המשמעות היא שבעלי הספא יכולים לבחור במדויק את הריחות המתאימים לאווירה שמבקשים ליצור במקום ולמיתוג שלו, עם ניחוחות ייחודיים החודרים אל עומק הנפש ומזכירים גם באופן לא מודע את חוויית הטיפול, הרגיעה וההחלמה, המקושרת ישירות אל הספא שלכם.

מדובר במכשיר קומפקטי ומעוצב בצורה מודרנית ונאה, שאפשר להניחו בכל מקום שניתן להגיע אליו עם כבל חשמלי. הוא אינו מצריך כמעט שום התעסקות, מלבד תכנות של תוכנית הפעולה שלו לפי שעות העבודה של הספא. כמו כן, אנשי הצוות של חברתנו מספקים לכם שירות קבוע בכל חודש, בין אם מדובר בהחלפה של מסננים או בקבוקים, ובין אם מדובר בחלפים אחרים. אנו גם עומדים לרשותכם בכל עת עם מענה לשאלות ופתרון לכל סוגיה או בעיה העלולה להתעורר. במילים פשוטות, המכשיר והשירות שלנו נותנים לכם שקט מלא בכל הקשור לניחוחות הספא, ואתם גם מסתייעים לשם כך באנשי צוות בעלי ניסיון רב מאוד בהתאמת הריחות המתאימים לצרכי הספא.