מפיצי ריח לעסקים

מפיצי ריח לעסקים

כמה חשוב מפיץ ריח לעסק?

 

כל מה שכדאי לדעת על מפיצי ריח לעסקים

אין זה סוד כי חוש הריח הינו אחד מחמשת הריחות המפותחים ביותר של האדם אשר מאפשרים לו לשרוד את חיי היומיום אך גם ליהנות מריחות וניחוחות נעימים. תחשבו על זה – כמה פעמים נכנסתם לקניון, לבנק או אפילו ללובי בניין מגורים ומיד מילא את אפכם ריח נעים אשר גרם לכם לתחושה נעימה ואווירה מזמינה.

אם בעבר ההתייחסות לחוש הריח הייתה כמעין חוש בסיסי ולא מעבר, הרי שהיום מפיצי ריח לעסקים כמו גם מפיצי ריח לבתים הפכו לנחלת הכלל ומי שהבין את הכוח העצום הטמון בבחירת ריח טוב ונעים – ללא ספק מנצח את השיטה.

מדוע ניחוח טוב כל כך חשוב בעסק שלנו ? כשאתם נכנסים לחנות בגדים לדוגמא, מה הם הדברים שיגרמו לכם להישאר יותר זמן ? חשבתם על זה ? ובכן, מחקרים הוכיחו ששני חושים פועלים יותר מכל שאר החושים, חוש המישוש וחוש הריח, כאשר תפקידו של חוש המישוש הוא לחוש את הטמפרטורה ותפקידו של חוש הריח הוא להבין האם המקום נקי, מתוחזק ומושקע.

בעולם תחרותי כמו היום אנו מגיעים עם ציפייה לקבל חוויה בעת הקניה שלנו ונוהגים לקבל החלטות על פי השוואות שנעשות באופן מודע או לא מודע לחוויות אחרות.

למשל, בוצע מחקר בקניון בקליפורניה ע"י שני סטודנטים מאוניברסיטת ברקלי שבו נבחנו שתי חנויות בגדים, עם אותם מוצרים בדיוק, באותו הקניון, עם מיקומים פיזיים זהים.

הסטודנטים ספרו את כמות הלקוחות שנכנסו לחנויות במשך שבוע שלם וחילקו לשבעת הימים על מנת לקבל ממוצע. התוצאה הייתה כמעט זהה לחלוטין. באחת 120 לקוחות ליום ובשנייה 123 לקוחות.

לאחר מכן, אותם הסטודנטים מיקמו באחת מהחנויות מכשיר המפיץ בושם עם ניחוח של פרחים וביצעו בדיוק את אותה הספירה במשך שבוע שלם, מה הייתה התוצאה לדעתכם ?

אם ניחשתם שהחנות עם ניחוח הפרחים זכתה לכניסת לקוחות מרובה יותר צדקתם ובגדול !

התוצאות היו כל כך קיצוניות, כאשר לחנות שלא הייתה מבושמת נכנסו 120 לקוחות ולחנות המבושמת נכנסו 300 לקוחות. כמעט פי 3 !

ולא רק שנכנסו הרבה יותר אנשים, גם מחזור המכירות גדל כמעט פי 3 !

הלכה למעשה היא שברגע שפורסם המחקר הנ"ל החלו המון רשתות שיווק בעולם לחפש אחר הריח הייחודי שלהם ולהשקיע משאבים רבים במפיצי ריח לעסקים.

תאכלס? אפשר להבין אותם כאשר התמורה המתקבלת ממפיצי ריח לעסקים גדולה כל כך.

מהם בכלל מפיצי ריח לעסקים?

מפיצי ריח הינם למעשה מכשירים אשר תפקידם לפזר ריח טוב ונעים בחלל בדרכים שונות. כך למשל, קיימים מפיצי ריח חשמליים ומפיצי ריח הפועלים על סוללות כמו גם מפיצי ריח אשר מבוססים על שמנים ותמציות ייחודיות או מפיצי ריח במיכל ספריי.

ניתן לראות כי בעבר, הדרך להפיץ ריח טוב באוויר הייתה מתבצעת לרוב על ידי ריסוס ידני של מטהר אוויר – והתוצאה הייתה בהתאם. הריסוס היה ממוקד ולא מתפזר באופן אחיד בחלל כמו גם היה חלף כעבור מספר רגעים בודדים כלא היה.

סמארט סנט אשר הבינה את החשיבות של ריח טוב ונעים בחלל והקשר הישיר בין ריח להשפעתו על האדם – הבינו כי יש צורך במפיצי ריח ייחודים שידעו להפיץ ריח נעים באופן אחיד ומבוקר וכזה שיגרום לכולם לתחושה מדהימה.

מהם היתרונות של מפיצי ריח חשמליים לעסקים?

כאשר אנו מדברים על מפיצי ריח חשמליים אנו למעשה מדברים על מכשירים מתקדמים הפועלים באמצעות טכנולוגיה של אידוי המותאמת הן לחללים גדולים והן לחללים קטנים יותר.

מפיצי הריח של סמארט סנט בעלי מערכת בקרה המאפשרת לבצע התאמה אישית של מינונים ותזמונים לכל לקוח ולקוח וכך להבטיח הפצת ריח איכותית ללא הפסקה.

מפיצי ריח חשמליים פועלים על תמציות שמן ייחודיות ועם סמארט סנט תוכלו ליהנות ממגוון ריחות עצום המתחדש באופן יומיומי בהתאם לדרישות הלקוחות.

אם גם אתם מעוניינים במפיצי ריח לעסקים וליהנות מניחוחות מיוחדים שיש רק לכם אל תבזבזו זמן בחיפושים מיותרים ותפנו למומחים במפיצי ריח לעסקים.

סמארט סנט smart scent – מפיצי ריח לעסקים.