בעסקים וארגונים רבים קיימים חללים גדולים אשר מסיבות שונות קיים הרצון והצורך לבשמם בניחוחות טובים ומתאימים. יחד עם זאת, עקב שטחו הנרחב של החלל מתעוררות בעיות בבישום אחיד שלו, ורבים סבורים כי למעשה מדובר במשימה בלתי אפשרית. אם גם אתם סבורים כך, חשוב שתדעו שבהחלט קיימים פתרונות אפקטיביים בדמות מפיצי ריח לעסקים של חברת סמארט סנט, בהם ניתן להשתמש בדרכים שונות.

 

 

בעיות נפוצות בבישום חללים גדולים

כאשר מדברים על חללים גדולים מתכוונים לרוב למרחבים ששטחם עולה על כמה עשרות מטרים רבועים, ובהחלט יכולים להגיע גם לכמה מאות מטרים רבועים. לעיתים מדובר בחלל גדול אחד ולעיתים במספר חללים לא קטנים אשר שטח המשותף הינו נרחב. בין היתר, חללים גדולים ניתן למצוא באולמות תצוגה, בתי מלון, בתי חולים, מרפאות גדולות, בתי אבות, מוסדות ציבור, אולמות אירועים וכן הלאה. בכל מקרה, הניסיון לבשם חללים אלו יוצר מספר בעיות אופייניות.

 

 

כך לדוגמא, יש המנסים לבשם את החלל בעזרת תרסיסים שונים מבקבוקים באופן ידני, אולם עד מהרה מבינים כי מדובר יותר בבעיה מאשר בפתרון. תרסיסים אלו אינם שוהים זמן רב באוויר, הם מצריכים לא מעט התעסקות שוטפת מצד אנשי הצוות, יש להם תחלופה גבוהה, ומעבר לכך הם יכולים לבשם אזורים יחסית מוגבלים. כך יוצא שצריך להחזיק בחלל גדול אחד כמה וכמה בקבוקי תרסיס. יש המוותרים בשלב זה על הניסיונות לבשם את החלל ויש העוברים למכשירים המבוססים על סוללות. זהו בהחלט צעד חשוב קדימה אולם גם כאן עדיין קיימת בעיה של צורך מתמיד להחליף סוללות, וגם של שטח כיסוי מוגבל יחסית. המשמעות היא התעסקות די מרובה עם כמה מכשירים שנמצאים במרחב, וגם לא תמיד מכסים את המרחב כולו באופן אחיד.

 

 

מפיצי ריח למשרדים

 

 

 

כיצד פותרים את הבעיה?

הבשורות הטובות הן שבהחלט קיימים פתרונות לבישום של חללים גדולים, המבוססים על טכנולוגיה יותר מתקדמת. מדובר במכשירים שלא רק פותרים את הבעיה של החלל הגדול, אלא גם עושים זאת באלגנטיות ועם מידצשראנימום עד אפס התעסקות בעבודתם. אנו מתכוונים כמובן אל מבשם האוויר החשמלי והאוטומטי שלנו, המגיעים במספר דגמים שיודעים לכסות שטחים שונים, החל במאה מ"ר ועד לארבע מאות מ"ר. 

 

 

פתרון ראשון הוא כמובן להציב מפיץ ריח שלנו בחלל גדול. המכשיר יבצע את העבודה שלו בשקט מוחלט וללא מגע יד אדם, ויפזר את הריח באופן אחיד ברחבי החלל עם מולקולות גזיות הנשארות זמן רב באוויר. במידה שמדובר בחלל יותר גדול אפילו ממה שהמכשירים שלנו מכסים, אפשר כמובן לרכוש שני מכשירים או יותר. יש לציין כי מדובר במתקנים קומפקטיים ובעלי עיצוב מודרני שאפשר להציב ללא קושי וללא הפרעה אסתטית או תפעולית בעל מקום שיש בו חיבור לחשמל.

 

 

פתרון שני ולעיתים מומלץ יותר, הוא חיבור של מפיצי הריח שלנו אל מערכת מיזוג מרכזית, במידה שהיא קיימת במקום. בצורה זו הניחוחות יוצאים היישר ממערכת המיזוג, דבר המעניק מענה מצוין הן לפיזור האחיד של הריח והן למבנה המורכב מכמה חללים שונים. גם כאן, לבעלי המקום יש שליטה מלאה על עוצמת הריחות ועל תדירות הפעולה, כאשר ניתן לקבוע שעות עבודה ושעות הפסקה מראש. מעבר לכך, אין שום צורך להתעסק עם המכשיר. למעשה, בכל הפעולות האלו ניתן גם לשלוט באפליקציה ייעודית בנייד, למשל אם המכשיר ממוקם באזור נסתר מהעין ורחוק מהיד.

 

 

מענה לצרכים מיוחדים של חללים גדולים

בדרך כלל במקומות הנדרשים לבישום חללים גדולים יש צרכים ההולכים מעבר לשאלת כיסוי המרחב הראשונית. כך למשל, קיימת השאלה באיזה ניחוח או ניחוחות כדאי לבשם את החלל. זוהי אכן שאלה מהותית ועקרונית ואין לה תשובה אחת ואחידה, שכן הדבר תלוי במאפייני המקום ומטרותיו. כך למשל, ישנו הבדל משמעותי בין הבישום הנדרש לאולם תצוגה של מכוניות, מרכז רפואי גדול, מרכז קניות מודרני, אולם תצוגה של רהיטים וכיוצא בזאת. 

 

 

בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי מנוסה ובעל ידע עשיר. הידע מבוסס הן על שנים של עבודה בתחום והן על מגוון רחב ביותר של תמציות ובשמים שאנו מפתחים במעבדה בשיתוף עם יועצי ריחות מובילים. למעשה, יש לנו מאות רבות של ניחוחות בלעדיים העומדים בדרישות התקן הישראלי ובדרישות איגוד הריחות הבינלאומי. הניחוחות ייוצרו לאור מחשבה מעמיקה והכרת האפקטים השונים שיש לריחות על בני אדם, בין אם מדובר בעובדים בחלל הגדול, בלקוחות ומבקרים. הצוות המקצועי שלנו ישמח להציג בפניכם מגוון עשיר של ניחוחות המתאימים לסוג העסק, הארגון ומטרותיו השיווקיות או האחרות, ולעזור לכם בבחירה נכונה של הריח ההולם והאפקטיבי ביותר.

 

 

צורך נוסף העולה בדרך כלל בחללים גדולים הוא להשאיר את הדברים כמה שיותר פשוטים, נוחים, חלקים וזורמים. כלומר, עקב העבודה הרבה המתבצעת במרחב הגדול, ועקב הצורך לטפל בשורה ארוכה של משימות, מעוניינים מטבע הדברים להוריד למינימום כל התעסקות אחרת – לרבות דאגה וטרדה הקשורה לריחות. גם כאן אנו מספקים מענה מצוין לצרכי חללים גדולים מכל הסוגים. ראשית, מכיוון שהמכשירים שלנו הם כאמור אוטומטים לחלוטין, אינם זקוקים לסוללות, פועלים לפי תוכנית מוגדרת מראש, והינם אמינים מאוד.

 

 

שנית, מפני שאנו מספקים שירות לקוחות צמוד ושוטף. אנו עומדים לרשותכם מסביב לשעון בכל אמצעי ההתקשרות הנפוצים, למשל דרך האתר, דרך הטלפון, במייל ובווטסאפ, כך שאם התעוררה איזו שאלה ובעיה תקבלו מענה מהיר מאוד. בנוסף, חבילת השירות שלנו לרוכשי מפיצי ריח כוללת ביקור חודשי של איש הצוות אצלכם, על מנת לוודא את תקינותו המלאה של המכשיר, לספק בקבוקים חדשים, לענות על שאלות בהרחבה ובסבלנות, לעזור בבחירת ניחוחות חדשים אם תרצו, ועוד.